Yeni internet komedi dizisi Kafa Doktoru, Vodafone TV'de

İnternet dizileri arasında yerini alan komedi türündeki Kafa Doktoru, merdivenaltı bir psikolog öyküsü. Kafa Doktoru'nun konusu nedir diye merak ediyorsanız, işte Kafa Doktoru'nun oyuncuları, yönetmeni ve diğer ayrıntılar...

Yeni internet komedi dizisi Kafa Doktoru, Vodafone TV'de

Yönetmenliğini ve yapımcılığını Ozan Özcan'ın üstlendiği, senaryosunu Uğraş Güneş'in yazdığı, 9 bölümlük komedi dizisi "Kafa Doktoru", modern insanın en büyük sıkışması olan kafa sağlığını kendine özgü yöntemleriyle düzeltmeye çalışan gizemli bir adamın hikâyesini anlatıyor. Kafa Doktoru, 22 Şubat'ta başlayacak.

Kafa Doktorunun konusu ise şöyle: Modern insanın en büyük sıkışması olan kafa sağlığını kendine özgü yöntemleriyle düzeltmeye çalışan gizemli bir adamın hikâyesi.
Kafa Doktoru'nda her bölümde farklı oyuncular yer alacak. Merdivenaltı psikolog konseptiyle eğlenceli bir hikaye sunacak.

Yönetmenliğini ve yapımcılığını Ozan Özcan'ın üstlendiği, senaryosunu Uğraş Güneş'in yazdığı komedi dizisi "Kafa Doktoru" 9 bölüm olacak. Vodafone TV'ye özel çekilecek dizide, modern insanın en büyük sıkışması olan kafa sağlığını kendine özgü yöntemleriyle düzeltmeye çalışan gizemli bir adamın hikâyesi anlatılıyor. "Kafa Doktoru"nun çekimleri, bugün (21 Ocak) başladı.

"Kafa Doktoru"nu değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

"9 bölümlük komedi dizisi 'Kafa Doktoru'nu müşterilerimiz istedikleri zaman istedikleri yerden izleyebilecek. 'Kafa Doktoru'nun sıradışı hikâyesi ile ilgi çekeceğine inanıyoruz."

Yapımcı ve yönetmen Ozan Özcan ise şöyle konuştu:

"'Kafa Doktoru', her bölüm farklı oyuncuların yer aldığı eğlenceli bir komedi dizisi. Merdivenaltı psikolog 'Kafa Doktoru', şehir hayatının yorduğu kafası bozukların derdine kendince çare buluyor."

KAFA DOKTORU KONUSU

"Kafanız mı bozuk, gelin düzeltelim" düşüncesinden yola çıkılarak kurgulanan "Kafa Doktoru"nda, daralmış ruhlar, yorulmuş beyinler, kırılgan kalpler, sıkılgan hayatlar ele alınıyor. Meçhul psikolog "Kafa Doktoru", memleketin bütün kafası bozuklarının derdine derman olmaya çalışıyor. Mahalle arası, merdivenaltı bir psikoloji kliniğinde geçen ve her sosyoekonomik gruptan sıkıntıları olan hastaları kabul eden "Kafa Doktoru", Bakırköy Mazhar Osman'da başlayan kariyerini çok farklı bir noktaya taşıyor.

Etiketler: