3D City Run 2

Muhteşem görsel efektlere sahip nefes kesici bir aksiyon oyunu.

3D City Run 2

3D City Run 2 isimli bu aksiyon oyunu, dünya üzerinde 5 milyon kişi tarafından indirilmiş durumda. Son derece popüler olan oyundaki tek amacınız hayatta kalabilmek!

Kahramanımız Leon, tahribata uğramış bir şehrin sokaklarında kendini savunmak zorunda. Oyun sırasında hiç beklenmedik patlamalar meydana gelebiliyor. Bu nedenle son derece dikkatli olmalısınız.

Arkanızdan kovalayan dev canavara yakalanmadan en uzun mesafeyi tamamlamanız gerekli. Ancak bu hiç de kolay olmayacak. Terk edilmiş arabalar, kanalizasyonları işgal etmiş zombiler ve diğer tüm engeller sizi oldukça zorlayacaktır. Karşınıza çıkan düşmanların tümünü, silahınızla vurarak etkisiz hale getirmelisiniz.

Oyun sırasında önünüze çıkan bonusları kaçırmadan toplamanız gerekli. Çünkü bu bonusları daha gelişmiş silah ve ekipman almak için kullanacaksınız. Bu sayede düşmanlarınızın karşısında daha da güçlü bir duruma gelebileceksiniz.

Oyun Özellikleri:

- Gerçekçi ve sürükleyici oyun yapısı
- Silah ve ekipman yükseltebilme
- Kaliteli 3 boyutlu grafikler
- Başarılı ses efektleri
- Basit oyun kontrolleri

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Editör kaliteli grafikler sözünden asla vaz geçmeyecek :D Ayrıca bir kaç oyun caps'i ya da videosu koysanız.

Oyun guzel ama bir zaman sonra ayni yerleri oynamaktan bikiyorsunuz, neredeyse butun silahlari aldim yine de pek eglencesi kalmiyor.

Sen de yorum yaz