Adımsayar

Gün içerisinde attığınız adımları sayan ilginç bir istatistik uygulaması.

Adımsayar

Adimsayar ile formunuzu koruyun! Adımsayar uygulaması Qualcomm tarafından düzenlenen Mobil İş Fikri yarışmasında ikincilik ödülü kazandı.

Adimsayar gün içerisinde attığınız adımları sayar. Bunun için telefonunuzun cebinizde yada çantanızda olması yeterlidir. Bu uygulama ile günlük hareketliliğinizi ölçebilir, diyet programınızı düzenleyebilirsiniz. Günde 10 bin adım yürüyerek sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz. Yaş, cinsiyet, boy, kilo verilerinizi girerek, ne kadar kalori harcadığınızı, vücut kitle indeksi gibi birçok veriyi web sitesi yada facebook uygulamamız üzerinden öğrenebilirsiniz.

Notlar:

0. Olmasını istediğinizi özellikleri herzaman yazabilirsiniz.
1. Adımsayar günlük hareketliliğinizi bir rapor halinde e-postanıza yolluyor. (Her pazartesi, isteğe bağlı)
2. Bu rapora, ve ilgili diğer grafiklere www.adimsayar.org üzerinden erişebilirsiniz.
3. Adımverilerinizi günlük olarak tuttuğu için her gün 24:00 da günlük sayacı sıfırlar. Fakat önceki günlerin verisine www.adimsayar.org üzerinden erişebilirsiniz.
4. Adımsayar konum bilgisine erişmez. Dolayısıyla konumunuzu bilmiyor. Sadece gün içerisinde kaç adım attığınızı sayıyor.
5. Uygulama sadece yürüyüş aldıladığı zaman otomatik çalışır, bunun dışındaki zamanlarda telefonunuzun kaynaklarını kullanmaz.
6. Uygulamayı mümkün olduğunca çok sayıda cihazda denedik/deniyoruz. Eğer telefonunuza özel bir problemi olduğunu düşünüyorsanız, bunu bize yazın test edelim/düzeltelim. (yorum yaparak yada adimsayar.org üzerinden)

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Çok Şarj Yiyen Bir Uygulama Bacak Hareketine Göre Algılıyor. Galaxy S3 telefonumu 13 saat şarj anca gidiyordu kaldırdım uygulamayı 1.5 gün gidiyor.

doğru dürüst algılayamıyor.

Şarj yemesi deil durduk yere 1000 oluyo

Uygulamayı 2 aydır falan kullanıyorum. Sarj süresi %20 kadar kısaldı ama onun dışında bir sorun görmedim. Kendi web sitesinde günlük adımları kayıtlı tutuyor.Ona göre ortalama kaç kolari yaktığınızı vs bakabiliyorsunuz.

Şarj tüketimi biraz fazla ama başarılı bir uygulama

düzgün çalışmıyor

Bi ileriye bi Geriye geriye gidiyo yine de guzel.Gaza getiriyo yürüdükce yürüyesin geliyo.

Sen de yorum yaz