Android Speed Booster FREE

Android cihazınızın hızını ikiye katlayabilecek oldukça yararlı bir uygulama.

Android Speed Booster FREE

Akıllı telefonlar kullanılmaya başlandıktan bir süre sonra, yüklenen uygulamalar ve biriken veriler nedeniyle yavaş çalışmaya başlar. Oldukça rahatsızlık veren bu durum için her geçen gün yeni çözümler üretilmeye çalışılıyor.

Android Speed Booster FREE uygulaması, Android cihazınızın hızını %100 garantili bir şekilde ikiye katlayabileceğini iddia eden tamamen ücretsiz bir sistem bakım aracı.

Uygulama, cihazınızın performansını arttırmak için arka planda çalışan ve CPU kaynaklarını aşırı şekilde tüketen uygulamaları pasifize ediyor. Böylece cihazının gereksiz yükten kurtulacağı için daha hızlı bir performans gösterebiliyor.

Tek bir dokunuşla cihazınızın önbelleğini temizleyebilir, RAM optimizasyonu sağlayabilir ve gereksiz yere çalışan uygulamaları sonlandırarak cihazınızdan maksimum seviyede verim alabilirsiniz.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Eminim ikiye katlıyordur. Ben almayayım.

Ram temizlemekten başka ekstra bir işe yaradığını düşünmüyorum. 2'ye katlama olasılığı da benim George bush olma olasılığımdan daha az.

Arkadaşlar bu programı denedim ve gördüm ki sistemin daha da fazla yavaşlamasına sebep oluyor. Faydasından çok zararı var ram kullanımını daha da artırmakta.

Android tabanlı bir işletim sisteminde bu program şu zamanda asla işe yaramaz. Gereksiz uygulamaları kapattığı söyleniyor ama OS onları tekrar açıyor. O zaman da hızlanma değil yavaşlama oluyor ram i şişiriyor.

yüklemeyi telefeondan nasıl silebilirim.uğraşıyorum olmuyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir