Boom Beach

Stratejik bir savaş ve destansı bir mücadele!

Boom Beach

Sahili fethet ve günü kurtar! Boom Beach, şeytani Kara Muhafızlara karşı destansı bir savaşın yapıldığı stratejik bir savaş oyunudur. Üstelik tamamen TÜRKÇE!

Sefer kuvvetlerini düşman tarafından işgal edilen cennet gibi adalara çıkar. Her bir çıkarma sahili ve bedavaya köleleştirilmiş adalılar için savaş ve keşfedilmemiş takımadayı keşfet. Verilen savaş adeta adada gizlenen kadim güçleri dizginleme yarışına dönüşüyor. BOOM için hazır mısın?

DİKKAT! Boom Beach'i oynamak tamamen ücretsizdir. Fakat bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsan lütfen cihaz ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırak.

ÖZELLİKLER

- Tehlike ve hazine dolu çok büyük bir tropikal takımadayı keşfet
- Diğer binlerce oyuncuyla birlikte oyna, üslerine baskınlar yap ve savaş ganimetlerinin keyfini sür
- Şeytani Kara Muhafızlar tarafından kontrol edilen birbirinden farklı yüzlerce ada üssüne saldır
- Korkutucu Boss'larla karşılaş ve şeytani planlarını ortaya çıkar
- Antik heykellerin gizemli gücünü keşfet

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

bir kaç arkadaşım boombeach i oynamayı bıraktı nedeni şunlar binaları bir yerden sonra yüseltemiyoruz çokça odun taş v.s istiyor bunun yanısıra tamamlanma süresi çok uzun ve deneyim puanı çık az ilerliyor dr teröre gelince 1.2.3. aşama komik bir şekilde kolay ama 4 . den sonra içinden çıkılamaz bir hale geliyor bu çok saçma birde şu var rakip bul ben 30. level gelen rakip 46 . level deneyim sevyesine göre değilde zafer puanına göre rakip veriyor ve malesef oyuna girince oyuna bakıp çıkmaktan b

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir