Cepte TV İzle

Oldukça başarılı bir televizyon izleme uygulaması.

Cepte TV İzle

Modern arayüzüyle Cepte TV karşınızda. İnternet hızınıza göre kanalların kalitesini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Kanalları karmaşaya gerek kalmadan kategorilerinden bularak rahatça izleyebilirsiniz. Ayrıca tek tuşla favorilerinize ekleyebilir daha sonra hızlı bir şekilde bu kanala ulaşabilirsiniz. Bazı uygulamalar gibi gereksiz izinler gerektirmeyen uygulamamızda sadece Google kaynaklı reklam kullanılmıştır ve kesinlikle zararsızdır. Reklamlar izleme keyfinizi bozamaz, reklam politikamızıda seveceğinize eminiz.

Şuan hergün sayısı ve çeşidi artmakta olan 90+ kanal mevcuttur. Radyo kanallarıda artık uygulamamıza dahildir hızlı bir şekilde bir çok radyo kanalını dinleyebilirsiniz, hergün daha fazla radyo kanalı eklemek için çalışıyoruz. Azeri kanallarada uygulamamızda yer vermekteyiz.. Uygulamamız her gün daha da gelişmektedir.Hepinize İyi Seyirler dileriz.

Radyo kanal sayısı yakında daha da artacaktır.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bu uygulamaların başka amaçlar için yapıldıgını düşünüyorum, uygulamayı kurarken görüşme kayıtları telefon rehberine erişme izni'de nedir..

ısıne bak zıyaretcı

Uygulamada rehbere yada kayıtlara erişim için izin falan istenmiyor yalan söylemeyin, gayet güvenilir bir programdır geliştiricisini bizzat tanıyorum gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Telefonu kasiyor begenmedim

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play