DU Speed Booster

Cihazınızın performansını arttırarak oyunları kasmadan oynayın.

DU Speed Booster

Bu muhteşem uygulama sayesinde Android cihazınızın performansını %60 oranında arttırabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz bir uygulama olan DU Speed ??Booster (Cleaner) her Android cihazda olması gereken bir araç. Sunduğu bir çok yardımcı özellik sayesinde cihazınızdan yüksek performans almanız artık mümkün hale geliyor.

Uygulamanın popüler olarak kullanılan pil tasarruf özelliği ile batarya ömrünü %70 arttırabilirsiniz. Ayrıca o an çalışan gereksiz uygulamaları kapatabilir ve cihazda yer işgal eden gereksiz dosyaları kolay bir şekilde silebilirsiniz. Oyun hızlandırıcı özelliğini kullanarak takılma, donma gibi problemlerden kurtulabilirsiniz.

ANDROID CİHAZINIZ İÇİN KOMPLE BİR OPTİMİZASYON ARACI

1. Oyunları daha hızlı ve takılmadan oynayabilmeniz için Game Booster modülü hizmetinizde! Sistem kaynaklarını en optimum duruma getirerek oyun performansınızı yükseltebilirsiniz.

2. Tek tuşla optimizasyon düğmesini kullanarak o an arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatarak cihazınızı hızlandırabilirsiniz.

3. Android cihazınızın bellek hızını yükseltmek ve boş alan açmak için çöp temizleyicisini kullanarak gereksiz dosyaları silebilirsiniz.

4. Herhangi bir performans düşüşüne olanak sağlamamak için, cihazınıza yüklediğiniz uygulamaları daha sağlıklı bir şekilde organize edebilirsiniz.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

gereksiz kurmayın

Herkez bu uygulamaların iyi olduğunu yazıyorsunuz Siz nasıl bir bilinçli insanlarsiniz Birde chip size hiç yakıştiramadim bu uygulama Yüklendiğinde anlık görevini getiriyor ve cok daha Pil harcıyor ve Pil ömrünü alıyor ve cihazın stabile oranını çalışmasını bozuyor sadece bu değil suan saymadigim bir Çok v.s varken insanlara iyiymiş gibi bilgi vermenizi Hiç doğru değil yanlışları insanlara dogruymus gibi gosteriyorsunuz yazık insanlar çalışıp o telefonu almak Icin onca çaba gösterirken sizler hiç yardimci oluyorsunuz Yazık size............

Clean Master Yerine Daha güzel bir uygulama

Oyun programlayabilen bi programcıyım çalışma mantıkları o kadar bilgi birikime rağmen elime geçen tablette silmek için 3 saat uğraştım kurmayın saçma sapan ram doldurmaktan başka bişi yapmıyor

@23 Ocak 2015 23:50 Nasıl siliniyor?

Nasil silebilirim ben bu programi

Ne cahil insanlar var yahu. Bu speed boster en iyisi şuan. AMC Security'de alternatif olabilir. Neticede iobit firmasının. Ancak bazı özelliklerde onda pro satın almak lazım. Diğerlerinide kullandığım için en iyisi du apps firmasıdır. Bir vatandaş programcıyım demiş, diğeride bu uygulamalar külliyen zararlı demiş. Size cevap yazmak bile gereksiz :) Anlamıyorsan git clean master vb. şeyleri kullanmaya devam et.

@02 Şubat 2016 13:58 İlk okul bebesi yorumu yapma, uygulama çok gereksiz. Cm security en iyisi

Neden silemiyorum normalde virüslü programların silinmesi zordur yani bu Program virüs gibi mi calisiyor

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir