exDialer

Klasik arama ve rehber arayüzünden sıkıldıysanız bu uygulamayı deneyin!

exDialer

Android cihazınızın standart olarak gelen rehber ve arama arayüzünden sıkıldıysanız  bu başarılı dialer uygulamasını deneyebilirsiniz. exDialer, MiUI rom'un arama ve rehber arayüzünden esinlenerek hazırlanmış, görsel tasarımı oldukça başarılı bir arama yöneticisi.

Türkçe dil desteği de sunan uygulama, kişi grupları oluşturma fonksiyonunun yanında favori kişilerinizi belirleyebileceğiniz seçenekler sunuyor. T9 (akıllı yazım) desteği de olan exDialer, aramaları filtreleyebiliyor.

Uygulamayı cihazınıza kurduğunuzda exDialer ve exContacts olarak iki ayrı simge göreceksiniz. exDialer ile tuş takımını kullanarak arama yapabilir, exContacts ile de rehberinize göz atabilirsiniz.

Kişi listenizde yer alan bir kaydı, ekrana dokunarak sağa doğru kaydırırsanız o kişiyi direk olarak arayabilir, aynı şekilde sola kaydırırsanız SMS bölümünün ekrana gelmesini sağlayabilirsiniz.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

bir numaralı programım. Herkese tavsiye ediyorum. S3 ün rehber ve arama programları için yeterli derecede söz bulamıyorum. Allaha şükür bu program varda hızı kullanabiliyoruz yoksa rehber açılana kadar yaşlanacağım.

Arkadaşlar Kesinlikle indirin bi deneyin. Muhteşem. Bazı telefonların arayüzü çok dandik. Mesela ben Motorola kullanıyorum. bunu indirdim kurdum. telefona cann geldiii.

bende android 4,0,4 olan Artes 3g tablet var. Gsm özelliği yok ama 3g özelliği var ben 3 g üzerinden arama yapabilir miyim? bu programı kurdum program doğru dürüst çalıştıramadım.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir