Fast Burst Camera Lite

Saniyede 30 fotoğraf karesi yakalayabilen hızlı bir kamera uygulaması.

Fast Burst Camera Lite

Yüksek hızlı bir kamera uygulaması olan Fast Burst Camera Lite, saniyede 30 fotoğraf karesi yakalayabiliyor. Seri fotoğraf çekmek isteyen Android kullanıcılarının vazgeçilmezi olan uygulama iPhone'dan daha hızlı çekim yapabilmenizi sağlıyor.

Seri kare yakalamak için sağ alt kısımda yer alan çekim butonuna basılı tutmanız gerekiyor. Kareleri tek tek yakalamak için ise dokunmanız yeterli olacaktır. Uygulamayı kullanarak önemli bir anın fotoğraflarını tek tuşla seri olarak çekip daha sonra içinden en güzel kareleri seçebilirsiniz.

Spor müsabakaları, hareketli nesne/canlı çekimleri ve en özel anlarınızı bu uygulama ile son derece seri olarak fotoğraflayabilirsiniz.

NOT: Uygulama yüksek performanslı cihazlarda başarılı sonuç veriyor. Düşük performanslı cihazlarada saniyede en fazla 5-10 kare yakalayabilirsiniz.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

İnşallah galaxy S te iyi performans verir,o.c li 1.2 ghz Cortex A8 işlemci ile :)

galaxy S' te malesef 1,3 Ghz o.c. li halde bişe saniye 8-9 kara çekebildi. ya tam gerçek performansını tam sürüme saklamışlar yada performanstan kastetdiği 4 çekirdekli 1,5 ghz ve üstü telefonlar. yani daha piyasada olmayan oldummu da 2000 TL civarı olacak telefonlar:)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir