ICQ- Free chat and video calls

Efsane anında mesajlaşma yazılımının Android uygulaması.

ICQ- Free chat and video calls

Yeni ICQ mobil bağlanmayı kolaylaştırır. Ücretsiz görüntülü sohbet ve sesli aramalar, komik çıkartmalar ve ücretsiz metin mesajları.

Daima arkadaşlarınızın ve güncel haberlerin hızına yetişin. En parlak dakikalarınızı paylaşın ve kendinizi ifade edin. ICQ mobil – yeni şekilde bağlanmanıza imkan tanıyan yeni mesajlaşma uygulaması!

Görüntülü sohbet
Online görüntülü sohbette arkadaşlarınız ve ailenizle istediğiniz zaman buluşun. Şehrin uzak yerlerindesiniz veya farklı şehirlerdesiniz –ICQ'da görüntülü sohbet ve yine biraradasınız. ICQ'da ücretsiz görüntülü aramalarla sınırları aşın.

Ücretsiz aramalar
ICQ mobilde ücretsiz bir arama gerçekleştirin ve ücretler hakkında endişelenmeden istediğiniz kadar konuşun. Tüm ülkelerdeki ICQ kullanıcılarına ücretsiz uluslararası aramalar gerçekleştirin – bu, gerçek bağlanma özgürlüğüdür.

Ücretsiz mesajlaşma
Cepten ücretsiz mesajlar gönderin – ücretsiz SMS gönderiyormuşçasına cihazınıza ICQ'yu indirin ve arkadaşlarınızla mesajlaşın. İletişim halinde kalmak için ücretsiz sınırsız mesajlaşmayı kullanın.

Çıkartmalar ve gülenyüzler
Çıkartmalar ve gülenyüzlerle sohbet daha güzeldir. Kendinizi ifade edin ve ICQ'da sevimli ve komik çıkartmalar ve gülenyüzlerle arkadaşlarınızı neşelendirin.

Fotoğraf ve video mesajları
En parlak dakikalarınızı arkadaşlarınızla paylaşın – fotoğraflarınızı ve videolarınızı ICQ'da ücretsiz olarak gönderin. Fotoğraf ve video mesajlarınızı gönderin ve MMS için ödeme yapmaya son verin.

Yeni ICQ mobil ve sınırsız veri planı, ücretsiz olarak bağlanmak için ihtiyacınız olan tek şeydir! Yeni ICQ 'yu telefonunuza indirin ve arkadaşlarınızı davet edin. Ücretsiz görüntülü sohbeti ve sınırsız aramaları kullanın, fotoğraf ve video mesajlarını ücretsiz olarak gönderin, çıkartmalar ve gülenyüzlerle sohbet edin.

ICQ kullanıcıları her cihazdan ve her ülkeden ücretsiz olarak bağlanabilir. ICQ tüm mobil platformlarda ve masaüstü bilgisayarlarda kullanılabilir.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir