MX Video Player

Android cihazlar için hazırlanmış oldukça başarılı bir video oynatıcı.

MX Video Player

MX Video Player, Android platrofmu için hazırlanmış en iyi video oynatıcı uygulamalarından biri. Multi dekoder özelliğine sahip olan MX Video Player, diğer oynatıcılara oranla % 70'lik bir performans artışı sağlıyor.

Uygulamanın sunmuş olduğu Altyazı Kaydırma özelliği ile, altyazıyı ekranın dilediğiniz bölümüne sürükle bırak yöntemi ile yerleştirebiliyorsunuz.

Codec'leri optimize çalıştırmak için ARM® NEON™ and NVIDIA® Tegra™ 2 teknolojisini kullanan uygulama, altyazıların daha okunaklı olmasını sağlayan "Clear Text" fonksiyonu da sunuyor.

Desteklediği Video Formatları;
.3gp .avi .divx .f4v .flv .mkv .mp4 .mpeg .mov .vob .wmv .webm .xvid

Desteklediği Altyazı Formatları;
.srt .ssa .ass .sub .smi .sami .mpl .txt .psb .mkv

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Gerçekten en iyi video playerlardan biri hatta birincisidir, tüm Android severlere, eğer hala denememiş olanlar kaldıysa tavsiye ederim.

mx video player indirdim ama youtube'dan indirdiğim videoları izleyemiyorum flv ve mp4 okuyamıyo flv hiç yok mp4 kasıyo normal bi film izlemeye çalışıyorum (The Dark Knight) ses önde gidiyo görüntü arkada sonra ses gidiyo normal bi şekilde kasmadan ilerliyo saçmalık

evet çok iyidir gerçekten...

hepsini denedim en iyisi bu

galaxy s 2 de mkv filmi atın direk telefona dönüştürülme yapılsın mı derse hayır deyin daha sonra açın izleyin çokta güzel:D

Bugün 09:01 e cevap.
-------------
Arkadaşım Bu player tüm kodekleri destekler, eğer telefona yükleyip oynatamıyorsan telefonunda bir sorun var, telefonunun oynatabileceği maksimum çözünürlük ne ise o şekilde çalıştırman gerekir.

480*800 çözünürlüklü 600-800mhz işlemcisi olan bir telefona kalkıp youtube'dan 720-1080p mp4 video indirip videoda açmaya çalışırsan kasar, ya ses alamazsıon ya görüntü titreye titreye gelir. çok normal.

Sen yine de her ihtimale karşı video player ı açıp 'Tercihler-Dosya uzantısı'bölümünden FLV ve MP4 ü seç bakalım, ordaki kodekler seçili değilse problem belki ondandır.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play