Read It Later Free

Web sayfalarını internete gerek duymadan görüntülemek ister misiniz?

Read It Later Free

Dünya çapında 3.5 milyonun üzerinde kişi tarafından  kullanılan Read It Later, web sayfalarını cihazınıza kaydedip internet olmadığı anlarda okuyabilmenizi sağlayan çok kullanışlı bir uygulama.

Diyelim ki ziyaret ettiğiniz web sayfasındaki bir makale veya haber dikkatinizi çekti. O an okumak için fazla vaktiniz yoksa Read It Later uygulamasını kullanarak o sayfayı cihazınıza kaydedip uygun olduğunuz zaman internete gerek duymadan okuyabiliyorsunuz. Üstelik sayfadaki reklamlar ve gereksiz görsellerden arınmış sade bir formatta.

Herhangi bir web sayfasını kaydetmek için cihazınızda kullandığınız tarayıcının "Sayfayı paylaş" menüsüne girerek "Add to Read It Later" seçeneğine tıklamanız yeterli. Sayfa formatını, yazı tiplerini ve boyutlarını isteğinize göre ayarlayabileceğiniz bu uygulamada, okuduğunuz makaleyi sol altta bulunan düğmeye tıklayarak arşive gönderebilirsiniz.

Tek adımda üye olup kullanmaya başlayabileceğiniz bu harika uygulamayı bilgisayarınızla senkronize bir şekilde de çalıştırabiliyorsunuz.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

opera mini de de yapabiliyoruz bunu ayrıca uygulamaya gerek yok bence

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir