Record My Call

Telefon görüşmelerinizi sesli olarak kaydedebileceğiniz bir uygulama.

Record My Call

Android kullanıcılarının ihtiyaç duyabileceği uygulamaların başında hiç şüphesiz ki görüşme kayıt uygulamaları geliyor. Ancak Android cihazların donanım/yazılım sınırlamaları ve konunun legal olup olmadığı tartışmaları bu alanda daha gelişmiş fonksiyonlar sunabilecek uygulamaların geliştirilmesini engelliyor.

Record My Call uygulaması ile telefon görüşmelerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza kurup kayıt servisini aktif duruma getirerek gelen ve giden aramaları sesli olarak kaydedebiliyorsunuz. Servis aktif durumdayken görüşme esnasında uygulama otomatik olarak devreye girerek kayıt işlemine başlıyor. Görüşmeyi sonlandırdığınızda ise kayıt yine otomatik olarak sona eriyor.

Uygulama, diğer alternatiflerinde olduğu gibi görüşme kayıtlarını mikrofon üzerinden yaptığı için özellikle karşı tarafın ses kaydının daha iyi alınabilmesi için konuşurken hoparlörünüzün sesinin açık olması gerekli. Tüm görüşmeler hafıza kartı içersindeki "RecordMyCall" klasörü altına kaydediliyor.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

kayıt dosyasının formatı .mp3 formatında mı acaba?

Bu gibi programlarin hepsini denefim 5 para etmez hicbiri bosuna ugrasmayin indirmekle android te dogru duzgun calisan tek bir program bile yok.biri karsi tarafin sesini kaydetmiyor biri kayit formatini acamiyor biri cizirti cikariyo digeri hic kaydetmiyor kisacasi play storda olan programlarin istisnasiz hepsi zaman kaybi.

Ben bu uygulama kullanıyorum ve görebildiğim bulabildiğim en başarılı uygulama. Telefonunuz desteklemiyor yada başarılı değilse bence diğer insanları caydırıcı girişimlerde bulunmayın. .mp3 dahil birçok uzantıda kayıt yapabiliyor.

Database deki dosyaları pc ye aldığımızda nasıl dinleyeceğiz yardım ederseniz memnun olurum.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir