Windows Phone7 Lock Screen

Windows Phone 7'de yer alan son derece şık bir ekran kilidi uygulaması.

Windows Phone7 Lock Screen

Microsoft'un yeni mobil işletim sistemi Windows Phone 7, oldukça şık ve fonksiyonel bir ekran kilidine sahip. Siz de bu ekran kilidini kullanmak isterseniz, Android cihazınıza Windows Phone7 Lock Screen uygulamasını yükleyebilirsiniz.

Ekran kilidinde cevapsız arama ve kısa mesajları görebileceğiniz gibi internet tarayıcısı, müzik çalar ve kamera fonksiyonlarına tek tıklamayla ulaşabileceksiniz. Kilidi devre dışı bırakmak için sağ üst köşedeki "ok" simgesini alt tarafa doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Nasıl kullanılır?

Uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra çalıştırıp ve "APP SETTINGS" bölümüne gelin. Burada yer alan "ENABLE" seçeneğini aktif duruma getirirseniz ekran kilidi devreye girmiş olur.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Güzel fakat airpush reklamlarını kullanıyor.

Adware.AirPush.A trojan uyarısı veriyor. Temelde bildirimleri çubuğunda reklamların çıkması, varsa kendi içindeki duvar kağıtlarında reklam yapılmasını sağlayan yazılımdır. Yazılımcılar reklam amaçlı, yada reklam firmalarından ücret karşılığı bu konu yazabilirler. Veri veya bir aktarım yapacak kadar ciddi değildir ancak yine de virüs sonuçta. sinekte ufaktır mide bulandırır misali. indirenlerin bilgisi olsun.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir