DergiBurada

Doğan Burda Dergi bünyesinde bulunan onlarca dergiyi "DergiBurada" uygulamasında bulabilirsiniz.

DergiBurada

Dergiler artık telefonunuza geliyor. Üstelik de kağıt edisyonlardan daha uygun fiyata. Doğan Burda Dergi grubunun bünyesinde bulunan ve farklı ilgi alanlarına yönelik onlarca dergiyi de "DergiBurada" uygulamasında bulabilirsiniz. Ücretsiz olan uygulamayı indirip dergilere abone olmanız ya da tek sayı şeklinde satın almanız mümkün. Ayrıca çok sayıda ücretsiz yayın ve kitap da "DergiBurada" içerisinde sizleri bekliyor. "DergiBurada" uygulamamızla dergileri tek sayı şeklinde satın alma ya da abonelik yoluyla indirebilme imkanı sunuyoruz. Haftalık ve aylık dergiler için farklı abonelik süreleri ve fiyatlandırmaları uygulama içerisinde mevcut. Abonesi olduğunuz yayının abonelik süresi içerisinde bütün sayılarını iPad'inize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz abonelikler iTunes hesabınıza yansıtılıp, ücreti Apple tarafından hesabınızdan kesilecektir.

3,6 ve 12 aylık periyodlarda abonelik işlemi yapmanız mümkün. Uygulamada satın aldığınız ve abonelik süresi devam eden yayınları iptal etmediğiniz takdirde, abonelik süresinin bitimine 24 saat kala otomatik olarak yenileme yapılıp, aynı süre temel alınarak aboneliğiniz uzatılacaktır.

Aboneliğinizi uzatmak istemediğiniz takdirde, iptal işlemi gerçekleştirmek için, ayarlar bölümünden iTunes hesabınıza girerek aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bu durumda, mevcut abonelik süresinin sonuna kadar aboneliğiniz devam edecek ve bu sürenin sonunda iptal olacaktır. Dünyayı takip etmek ve ilgilendiğiniz konular hakkında güncel gelişmelerden haber olmak, deneyimli yazarların yorumlarını okumak için e-dergiler çok büyük bir kolaylık. Üstelik, kağıt dergiler, eninde sonunda çöpe gitmek zorundayken, satın aldığınız dijital dergilere yıllar sonra bile, istediğiniz zaman tabletinizden ve online hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

harikulade bir uygulama olmuş. teşekkürler...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir