WinX HD Video Converter Deluxe 5.16.0

HD ve 4K videoları istediğiniz gibi dönüştürün, indirin veya sıkıştırın

Karantina sırasında canlı yayın hizmetlerinden yararlanan veya bir tv dizisinin bölümlerini art arda ve kısa zaman içinde izlerken internet hızının düştüğünü hisseden yalnızca siz değilsiniz. Veya varsayılan video kalitesinin HD / ultra HD'den SD'ye düştüğüne tanık olabilirsiniz. WinX HD Video Converter Deluxe V5.16.0 son sürümü ile çevrimdışı olarak reklamlara denk gelmeden, piksel kaybı yaşamadan, bant genişliği tüketimi olmadan çevrimiçi videoları indirerek istediğinizi izleyebilirsiniz.

WinX HD Video Converter Deluxe V5.16.0'daki büyük güncelleme, AOM'nin en yeni AV1 codec destekler. Bu programı diğerlerinden daha iyi yapan özelliği, kullanıcıların AV1 codec bileşeni ile çevrimiçi olarak 4K veya daha yüksek kalitede videoları kusursuz bir şekilde indirebilmesidir. Ayrıca 4K'dan 1080p'ye yeniden boyutlandırabilir, HD TV, iPad, iPhone, Samsung ve diğer cihazlarınızda videoların keyfini çıkarmak için HEVC'yi MP4'e dönüştürebilirsiniz.

  • WinX HD Video Converter Deluxe 5.16.0
  • YayıncıDigiarty Software
  • Sistem GereksinimleriWindows XP/ 7/ 8/ 10; Processor: 1GHz Intel/AMD processor or above; RAM: 256MB RAM (512MB or above recommended); Free Hard Disk: 100MB space for installation; Graphic Card: 256MB RAM (512MB or above recommended)
  • Fiyatı$45.95
  • Dosya Boyutu49.5 MB

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz