100 milyon kişi "Top Eleven" oynuyor

Top Eleven'ı 11 Mayıs itibarıyla 100 milyon kayıtlı kullanıcı oynuyor.

100 milyon kişi "Top Eleven" oynuyor

Mobil cihazlarda futbol menajerlik alanında en popüler oyunun yaratıcısı Nordeus, Top Eleven oyunuyla bugün itibariyle 100 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya ulaştı. Nordeus, 100 milyon kullanıcı ile Top Eleven'ın dünyanın en popüler mobil spor oyunu olduğunu açıkladı. Oyun serisi Chelsea FC teknik direktörü Jose Mourinho ile büyük bir popülariteye erişti.

Her ay Top Eleven oynayan 10 milyon kişi bulunuyor. Futbol kulübünü yönetmek, arkadaşlarına ve diğer liglerdeki oyunculara maç, lig, turnuva ve kupa müsabakası teklif etmek için oyunda çevrimiçi olanların günlük sayısı ise 4 milyon kişi. Tamamının hedefi aynı: Kendi deneyimleri ve kulüpleri büyümeye devam ederken, menajerlik dünyasının doruklarına tırmanmak.

Nordeus CEO'su Branko Milutinovic, "2010 yılında Top Eleven oyununu ilk ürettiğimizden bu yana, futbol menajerliğine getirdiği ilginç yaklaşım ile tüm dünyadan insanların ilgisini çekti. Kişiler, kendi futbol takımlarını sıfırdan oluşturmayı çok seviyor, biz de 100 milyon kişinin dünya çapında Top Eleven oynamasından dolayı son derece heyecanlıyız. Bir oyun serisinin beş yıl boyunca git gide daha da popüler olması oldukça nadir görülen bir şey. Oyunumuz halen o sadık hayran kitlesini elinde tutarak binlerce yeni takipçi kazanmaya devam ediyor. Oyuncularımızla birlikte 100 milyonuncu oyuncumuzu kutlamaktan son derece gururluyuz. Bu durumun Nordeus'un beşinci kuruluş yıldönümüyle aynı güne gelmiş olması ise durumu daha da özel bir hale getirdi."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Bende oynuyorum. Güzel ama token(altın) kazanmamız için köpeklik yaptırıyorlar.

Gereksiz bir oyun bence.

millet apk hile hilesini patlatmış bununda

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost