120.600mAh'lik mobil şarj cihazı geliyor!

Bu pili yanınızda taşımayı göze alırsanız, telefonunuzun şarjının bitmeyeceğinden emin olabilirsiniz

  • Zeynel A. Öztürk
120.600mAh'lik mobil şarj ile piliniz hiç bitmesin

Yanınızda taşınabilir şarj aleti taşıyorsanız, telefonunuzun pili bittiğinde onu hemen şart etmeye başlayabilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Peki ama şarj cihazınızın da pili biterse?

Piyasadaki tüm taşınabilir şarj cihazlarından güçlü olan 120.600mAh'lik Anker PowerHouse ile telefonunuzun bir aylık pil ihtiyacını yanınızda (teoride) taşıyabilirsiniz. Üreticisine göre tek şarjla telefonunuzu 40 kez şarj edebilen cihaz, notebook'unuzu 15 kez yüzde 100'e kadar şarj edebiliyor ve 7 saat boyunca küçük bir buzdolabı gibi çalışabiliyor. Cihaz üzerinde 12 voltluk bir otomobil portu (sigara yakıcısı) ve dört yüksek hızlı USB portu bulunuyor.

22 Mayıs'ta satışa sunulacak olan şarj cihazının 499 dolarlık fiyatı, biraz yüksek. Anker PowerHouse'un fiyatı kadar önemli bir dezavantajı, 4,2 kilogram ağırlığında olması ve ölçülerinin genişliği. 20 cm uzunluğundaki ve 16,5 cm genişliğindeki kutuyu muhtemelen elinizde taşımak istemeyeceksiniz. Bu yüzden cihazın daha ziyade kamp yapanlara ve elektrikten uzak bölgelere yolculuk yapanlara yönelik olduğu söylenebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Gucu yaklasik 650 Watt. Boyutlar ve agirlik bu guce gore cok az. Bizim icin fiyat biraz yuksek olsa da kamp yapmak icin cok ideal bir alet.

4 Kiloluk bir cihazı kamp yapan hiç kimse yanında götürecek kadar salak değildir her halde!

@22 Nisan 2016 18:08 ben kampa aracımla gidiyorum 4 kilonun nesi ağır!

Bunu alacağıma araba aküsünü kullanırım daha karlı.

Alacaksın dışarıda cafede okulda filan dolduracaksın, elektrik parası ödemeyeceksin.

4kilo az değil ama kullanıla bilir..

Bize göre oldukça değişik! Ama dediğiniz gibi kamp olur, izci olur avcı olur, mavcı olur, dağcı olur. Birde adamın parası vardır. Zevk için alır evinde kullanır. Yattığı yere yakın priz yoktur. Şimdi diyeceksiniz uzatmalı kablo çeksin e keyif için almış adam ne diyeceksiniz.

ooo seyyar trafo........ :)

60Ah araba akusu 150tl dc-dc step down modul ve regulator 3tl yani 153tlye bu sistemi yapabilirsiniz zor bir is de degil

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost