13 inç'lik iPad Pro'nun kasası göründü!

İçi boş olsa da bu kasa, Apple'ın üzerinde çalıştığı, dev ekranlı iPad Pro'ya ait olabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
Büyük gövdeli iPad Pro'nun kasası göründü

Çin'in sızıntılarıyla tanıdığımız popüler sosyal ağı Weibo, bu kez Apple'ın üzerinde çalıştığını iddia ettiği iPad Pro'dan görüntüler ortaya çıkardı.

İddiaya göre iPad Pro, 13 inç'lik boyutuyla şu anki iPad'den birkaç inç daha büyük olacak. Sızan görüntüde ise iPad Pro'nun içi boş kasası görünüyor. Gövdeyi tutan elin ve iPad logosunun boyutuyla karşılaştırdığımızda iPad Pro'nun gerçekten de bildiğimiz iPad'den büyük olduğunu söyleyebiliriz.

Aynı kaynak, iPhone 6'ya ait olduğunu iddia ettiği bir fotoğrafı da paylaştı. Aşağıda görebileceğiniz bu fotoğraf, iPhone 5S'den biraz daha büyük ve daha kavisli görünüyor. iPad Pro gibi, iPhone 6'nın en az bir sürümünün şu anki iPhone'dan büyük olması bekleniyor.

Analistler ise daha büyük bir iPad'in 2015'ten önce gelmeyeceğini düşünüyorlar. Bir süre önce ortaya çıkan bir dedikodu ise Apple'ın iOS 8'de iPad ekranını ikiye bölmeye izin vereceği yönündeydi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

sazan avı için internete düşürülen şeyler bunlar.

her zaman ki gibi yine devrim yaratacak apple :)

çöp... bunlara para veren süzme enayidir...

@20 May 2014 12:29 grezimonk sen misin güzelim :))

Çöpçüler gelmiş yine :D

öyle ipad i kim taşısın ya evden dışarı çıkaramadıktan sonra. saçmalık

13 inch ipad pro, 3 tane farklı iphone 6 ve o nların c serisi... Bir seferde bu kadar model tanıtırsa seneye ne tanıtacak apple???

Surface pro 3 çıktığı gün bu resimlerin sızması. Ama bilgisayarda çalıştırdığımız programı çalıştıramadıktan sonra bu cihaz anca büyük ekranlı tablet olur. O da gayet gereksiz şu anki ipad bile satışlarını ipad mini ve piyasadaki diğer tabletlere kaptırmışken.

Sen de yorum yaz