15.000 dolarlık Lego harikasının acı sonu!

Çinli gencin 3 gün ve gece boyunca uğraşıp yaptığı Lego harikası, küçük bir çocuğun gazabına uğradı!

  • Levent Öztürk
15.000 dolarlık Lego harikasının acı sonu!

Animasyon filmi "Zootopia"dan üçkağıtçı tilki Nick Wilde, oldukça kurnaz biri olabilir ancak o bile, bir çocuğun sakarlığından kaçmayı başarabilmiş değil.

Çinli "Lego sanatçısı" Zhao, Ningbo, Çin'deki Lego Expo için acele ile üç gün ve gecede bu tilkinin Lego'dan insan boyutunda bir heykelini üretmişti. Australian Broadcastin Corporation'ın raporuna göre 15.000 dolar değerinde olan bu Lego heykel, dört yaşında bir çocuk tarafından ittirildikten hemen sonra devrilerek parçalarına ayrıldı. 10.000'in üzerinde Lego parçasından oluşan heykel, gösterimin başlamasından sadece bir saat sonra acı sonu ile karşılaştı.

Zhao, Çin sosyal medya sitesi Weibo'da önce-sonra fotoğraflarını paylaşmış durumda ve WhatsOnWeibo.com'un söylediğine göre çocuğun ailesi kendisine tazminat önermiş. Ancak Zhao herhangi bir ödeme almayı reddetmiş. CCTVNews'in belirttiğine göre Zhao, çocuğun "(heykeli) kırmak istemediğini" söylüyor ve kaza sonucunda olmuş bir olay için tazminat almayı reddediyor!

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Tam bir komşu çocuğu muş velet.

Çocuk işte napacaksın :D

essegi suya 3-4 kere gonderceksin iste

Çocuğa Lego heykelini kırdıran benim, velet ilk başta Lego heykelini kırma teklifimi reddetti, ama 1 Dolarlık bir çikolatayla veledi ikna ettim (herkesin bir fiyatı vardır). Veledin abisini ise Zhao Ningbo`yu dövmesi için ikna etmeye çabalıyorum ama 10.000 Dolara bile hayır dedi! Ama çalışmalarım devam ediyor. Demem o ki veledin geleceği parlak siyasetten ticaretten anlıyor ama abisi yok anlamıyor. Yaşasın kötülük!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost