17.3 inç ekranlı laptop ile multimedya keyfi!

ASUS'un 17.3 inç'lik büyük ekranlı laptop'u, eğlencenizi katlamak için geliyor!

17.3 inç ekranlı ASUS laptop ile multimedya keyfi!

ASUS, N serisi yüksek performanslı multimedya dizüstü bilgisayar yelpazesine yeni üyesi N750JK'yi ekledi. N750JK geniş görüş açısına sahip, yansıma engelleyicili ve Full HD çözünürlük sunan 17.3 inç büyüklüğünde ekranıyla, dizüstü bilgisayarların alışılagelmiş sınırlarının dışına çıkıyor. ASUS N750JK, dördüncü nesil Intel Core işlemci ve NVIDIA GeForce ekran kartı ile yüksek işlem gücü sunarken, ASUS'a özel SonicMaster Premium ses teknolojisiyle de hem oyun oynarken, hem de film izlemek veya müzik dinlemek gibi multimedya kullanımlarında etkileyici bir deneyim yaşatıyor. ASUS N750JK, tasarımında kullanılan dayanıklı ve şık metal malzeme ile yüksek performansının yanında arka aydınlatmalı klavye gibi artılarıyla göz alıcı bir dizüstü bilgisayar olarak dikkat çekiyor.

Harici subwoofer'a sahip SonicMaster Premium ses sistemi

ASUS N750JK, tasarımında kullanılan yüksek kaliteli malzeme sayesinde şık ve güçlü bir duruş sergiliyor. Dalgalanma efektli hoparlör ızgarası tasarımına zenginlik katarken ses çıkışında iyi bir akustik performans sağlanmasına yardımcı oluyor. Full HD çözünürlüklü ekran ise yansıma engelleyici özelliğiyle göz yorulmasını engelliyor ve geniş bir görüş açısı sunuyor. ASUS N750JK, Bang & Olufsen ICEpower teknolojisine sahip dört hoparlörlü SonicMaster Premium ses teknolojisiyle geliyor. Dört hoparlörlü ses sistemi ile zengin ve sinematik kalitede çevresel ses üreten N750JK, daha derin bas sesler için çok düşük frekansta sesleri üretebilen harici SonicMaster subwoofer ile dizüstü bilgisayarların alışılagelmiş ses performansından çok daha fazlasını sunuyor. Esnek kullanıcı kontrollü ve otomatik ses ayarları için ASUS, N750JK ile kullanıcılara MaxxAudio ses işleme araçlarını ve AudioWizard programını da sunuyor. AudioWizard, ön tanımlı ses profilleriyle tüm çevresel koşullar için en uygun ses çıkışı seçimini kolaylaştırırken, kullanıcılara kendilerine özel ses profilleri oluşturma imkanı da veriyor.

Yüksek performans için her an hazır

ASUS N750JK, güçlü dördüncü nesil Intel Core i7 işlemcisi sayesinde, sorunsuz çoklu görev yetenekleri ile yüksek işlemci gücü isteyen tüm uygulamalarda benzersiz bir performans sunuyor ve en sevdiğiniz filmler ile oyunların keyfine zengin detaylarıyla varmanız için yüksek performanslı NVIDIA GeForce GTX850M ekran kartı içeriyor. ASUS Super Hybrid Engine II teknolojisine sahip olan N750JK, otomatik veri yedekleme ile uyku modundan ve iki haftalık beklemeden sadece iki saniyede çıkarak kullanımınıza kaldığınız yerden devam etme imkanı veriyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

gunumuzde herşey minimalize olurken ultra taşınabilir olurken bu koca bebeği kim ne yapsın :)

Güzele benziyor ama ekran kartı nasıl bilemiyorum yeni seri sanırım maxwelli gibi bu yeni seri hakkında bizi aydınlat chip maxwellin kepler'a göre nasıl bir avantajı var.?

iyiymiş keşke benim de olsa

Gt 750m , gtx 760m ee gt 850m olması gerekmiyor mu ?

GTX GT serisine göre daha performanslıdır. 800 serisi performansdan çok enerji tüketimi ile ön plana çıkıyor. O yüzden nvidia kartların gtx serisi olması şart seri rakamların yüksekliği sizi aldatmasın.

Sen de yorum yaz