180 derece dönen torrent "kahramanı!"

Torrent'i savunan bir numaralı kahramandan "muhteşem" bir U dönüşü: O artık karşı tarafta!

180 derece dönen torrent "kahramanı!"

Mike Meier daha önceleri BitTorrent kullanıcılarının haklarını savunan bir avukat idi. Fakat geçtiğimiz aylarda Meier kariyerinde ufak bir değişiklik yaparak "öbür tarafa" geçti ve telif hakkı savunucuları adına çok sayıda BitTorrent kullanıcısını dava etti.

Geçtiğimiz yıllarda ABD'de yüzlerce BitTorrent kullanıcısına dava açılmış, avukat Meier de hemen ortaya çıkarak kendini savunma avukatı olarak tanıtmıştı. Öyle ki Electronic Frontier Foundation, Meier'i bu konuda sorun yaşayan kişilere yardımcı olabilecekler listesine eklemiş ve Meier de medyanın önünde telif hakkı savunucularını zorbalıkla suçlamıştı.

Fakat bu durum değişmiş gibi gözüküyor. Zira hedef kitlesini 180 derece değiştiren Meier, artık BitTorrent kullanıcılarını alaşağı etmek için telif hakkını savunan firmalara avukatlık yapıyor. "Öbür tarafı" çok seven Meier daha şimdiden 1000'den fazla BitTorrent kullanıcısını dava etmiş durumda.

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

Öbür tarafı değil de paranın sıcak yüzünü sevmiştir arkadaş...

forever utorrent ,;)

para tatlı gelmiş

Bu adamın amacı ne?

Paranın kadri...

İşte "şerefsiz" kelimesinin lugat anlamının yaşayan bir örneği olarak bu pisliği görebilirsiniz. Düşmanlık bile mertçe yapılmalı!

adamdaki döneklik amma güçlüymüş anında karanlık tarafa geçmiş... vw onu örnek alıyordur...

ee herkesin bir fiyatı vardır

sıradan bir taktik bu önce içlerine girip ne yapıp ettiklerine bakıyor sonra zamanı geldiğinde karşı tarafa geçip asıl yüzünü gösteriyor, en zayıf noktalarından vuruyor.

Vay dönek vay :))

yuvarlak demirin soğuk kısımı şakağında hissedince bu döner tabi. Ne demişler ;keser döner sap döner gün gelir hesap döner...

karanlık tarafa geçmiş

en nefret ettiğim meslek avukatlıktır, para için insanın yapmayacağı yoktur!

aydınlık tarafın bu tip döneklere zaten ihtiyacı yok :) bizde onları iyi biliyoruz... ona iyi çalışmalar dileyelim... Forever Torrent !!!

Her şey vatan için !!!

Hangimiz hayatımız boyunca daha fazla para kazanmak istemiyoruz ki.Hatta işimizi bile değiştiriyoruz.Normal karşılıyorum.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play