2. el iPhone'lar ayağa düştü!

Yeni iPhone piyasaya çıktı, eskileri ayağa düştü: Kanıt mı? Tüm kanıtlar içeride...

iPhone 4 eski iPhone fiyatlarını vurdu
Fiyatlar bir anda üçte bir ila yarı yarıya düştü

Apple'ın her hareketi, yeni bir sarsıntı yaratmaya devam ediyor. Neredeyse her gün yeni bir olayla karşımıza çıkıyor iPhone 4.

iPhone 4'ün bu seferki marifetiyse direk olarak ikinci el telefon piyasasını etkiliyor. Apple'ın yaptığı açıklamaya göre, iPhone 4'ün ön siparişleri alındığı andan itibaren eski iPhone 3GS modeli bir anda ikinci el sitelerini tıka basa doldurdu.

Gazelle.com isimli elektronik alım - satım yapan site iPhone 4'ün duyurulmasını takip eden iki hafta içerisinde tam 20,000 adet kullanılmış iPhone satın aldıklarını beyan etti. Gazelle firmasının sözcüsü Kristina Kennedy; "Bu rakam beklediğimizin çok ama çok üstünde. Neredeyse hesaplarımız üç katı miktarda" diyerek, ikinci el girişi yapan telefon miktarının yoğunluğuna değindi.

Temmuz ayının ikisinde Gazelle.com 32GB, temiz, az kullanılmış iPhone 3GS'yi sadece 168 dolardan alıyordu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Bunu iphone 4 çıkmadan önce söylemiştim.Olacağı bu zaten.

maalesef boyle olmuyor. hertarafi cizik cihazlari bulabilirsiniz ancak o fiyatlara. herkes sikayet ediyor iphone 4 cikti neden hala 3gslerin fiyatlari yuksek diye.

ne olacaktıya...

2. el sitelerine bir bakın bakalım, iphone 3g s kaçpara, sahibinden e bakın, şuan piyasada 2. elde en az zarar ettiren telefon.

sahibinden de birde n97 ye bakın, birde ilk çıktığı fiyata bakın.

biraz etraflıca baktığınızda şuan 2. el içinde iphone en iyisidir

iphone daha çoook düşecek...!!!
hemde ayağa değil logar kapaklarına düşecek...

ayağa düşen de tepeye çıkanda apple, sebebi de apple. satışa çıkar çıkmaz rekor kıran iphone 4 değil mi, adamlar yeni model çıkardılar ve şu anda kapış kapış gidiyor, zaten alanların çoğu da daha önce de iphone (2g,3g,3gs) kullananlar. demek ki kullanıcıları memnun üründen.

ı phonw bir dünya harikası telefondan öte birşey ıphone bağımlılık yapıyor süper uygulamaları var yani ıphone kullanmaya başlayan birdaha nokia samsung kullanamazz

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play