Chrome, Firefox ve IE için 20 süper eklenti!

İster Chrome kullanın, ister Firefox veya IE, bu eklentiler web deneyiminize seviye atlatacak!

DownThemAll, The Great Suspender ve fazlası

DownThemAll, The Great Suspender ve fazlası

15. DownThemAll

DownThemAll, belirli bir web sayfasındaki tüm içerikleri bir kerede indirebiliyor. Bir Firefox eklentisi olan DownThemAll, bağlantıları tarayabiliyor, görselleri ve diğer türdeki içerikleri indirebiliyor. Neyi indireceğinizi seçebiliyor, veya her şeyi tek tıkta indirebiliyorsunuz.

16. The Great Suspender

İnternette gezerken düzinelerce sekme açanlardansanız, web'de gezinme hızınız ve tarayıcınız yavaşlıyor demektir. The Great Suspender, açık olan sekmelerinizi, siz onları tekrar kullanana kadar "askıya alarak" bellekte boş yer açabiliyor. Böylece sekmelerinizi kapatmak zorunda kalmıyorsunuz.

17. Chrome to Phone

Web tarayıcınızdan telefonunuza bir web bağlantısı göndermek istediğinizde, bunun için kendinize e-posta göndermenize gerek yok. Chrome to Phone eklentisi, web tarayıcınızdan cebinize bağlantı, resim, metin ve fazlasını göndermenize izin veriyor.

Uygulamayı kullanabilmek için Chrome to Phone uygulamasının cebinizde de yüklü olması gerekiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Listede yok ama olmazsa olmaz bir eklenti "Super Drag"

Chrome eklentilerini Opera için de kullanabilirsiniz.

16.sırada yer alan "The Great Suspender" eklentisini Firefox'ta kullanmak istiyorsanız "Suspend Tab" adıyla arama yaparak kolaylıkla bulabilirsiniz.

Firefox kullanıyorsanız Lazarus adlı eklentiye ihtiyacınız olmadan ayarları kişiselleştirerek aynı işlemin eklentisiz de yapılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik es kaza bilgisayarınızda başka bir program çalıştırırken mavi ekran hatası görürseniz bile Firefox tarayıcınızı açtığınızda , o an bir siteye yorum yazarken bu hatayı görmüşseniz yorumunuzun dahil yazdığınız kadarıyla saklandığını ve aynen işinize devam edebileceğinizi görebilirsiniz ...

Alin benden de size en güzel Firefox eklentileri..Adblock plus, Dragit, Speed Dial, Thumbnail Zoom Plus, Context Search x, Download helper, x-notifier..

herhangi bir siteden videoları nasıl indirecez

İe ye ekllenti kurulabildiğini bilmiyordum

herhangi bir siteden videoları nasıl indirecez ---------------------------------------------------------- firefoxa --download helper--- eklentisini kur. başlattığın tüm videoları sorunsuz ve hızlı bir şekilde indirebilirsin bununla.

@10 Nis 2014 22:57 Hemen hemen

Yılın En İyi Eklentileri!! http://bc.vc/WX1RBY

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir