Chrome, Firefox ve IE için 20 süper eklenti!

İster Chrome kullanın, ister Firefox veya IE, bu eklentiler web deneyiminize seviye atlatacak!

Pocket, Instapaper, Rapportive...

Pocket, Instapaper, Rapportive...

6. Pocket

Bulduğunuz sayfayı incelemek için şu an zamanınız yoksa, onu Pocket ile daha sonra görüntülemek üzere kaydedebilirsiniz. Chrome ve Firefox için eklenti, IE için bir bookmarklet sunan Pocket, makaleleri, görselleri, videoları ve fazlasını kaydetmenize izin veriyor.

7. Instapaper

Pocket size fazla gösterişli geldiyse, bir de Instapaper'ı deneyin. Instapaper, herhangi bir çevrimiçi yazıyı temiz, sade bir sayfaya dönüştürüyor. Chrome için bir eklenti sunan Instapaper, diğer tarayıcılar için bookmarklet'lere sahip.

8. Rapportive

Gmail kişilerinizi sosyal ağlarınızla güçlendirmek için ihtiyacınız olan araç, Rapportive. Facebook, LinkedIn, Skype, Twitter ve fazlasından bilgi çekebilen araç, aldığı bilgileri sağ taraftaki bölmeye ekliyor. Araç Firefox ve Chrome'u destekliyor.

9. RSS Subscription Extension

Google Reader'ı geçmişte bıraktık, ancak RSS Subscription Extension yaşamaya devam ediyor. Bu aracı Chrome'a yükleyerek bir sayfadaki tüm beslemelere anında ulaşabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Listede yok ama olmazsa olmaz bir eklenti "Super Drag"

Chrome eklentilerini Opera için de kullanabilirsiniz.

16.sırada yer alan "The Great Suspender" eklentisini Firefox'ta kullanmak istiyorsanız "Suspend Tab" adıyla arama yaparak kolaylıkla bulabilirsiniz.

Firefox kullanıyorsanız Lazarus adlı eklentiye ihtiyacınız olmadan ayarları kişiselleştirerek aynı işlemin eklentisiz de yapılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik es kaza bilgisayarınızda başka bir program çalıştırırken mavi ekran hatası görürseniz bile Firefox tarayıcınızı açtığınızda , o an bir siteye yorum yazarken bu hatayı görmüşseniz yorumunuzun dahil yazdığınız kadarıyla saklandığını ve aynen işinize devam edebileceğinizi görebilirsiniz ...

Alin benden de size en güzel Firefox eklentileri..Adblock plus, Dragit, Speed Dial, Thumbnail Zoom Plus, Context Search x, Download helper, x-notifier..

herhangi bir siteden videoları nasıl indirecez

İe ye ekllenti kurulabildiğini bilmiyordum

herhangi bir siteden videoları nasıl indirecez ---------------------------------------------------------- firefoxa --download helper--- eklentisini kur. başlattığın tüm videoları sorunsuz ve hızlı bir şekilde indirebilirsin bununla.

@10 Nis 2014 22:57 Hemen hemen

Yılın En İyi Eklentileri!! http://bc.vc/WX1RBY

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir