Chrome, Firefox ve IE için 20 süper eklenti!

İster Chrome kullanın, ister Firefox veya IE, bu eklentiler web deneyiminize seviye atlatacak!

Share on Facebook, Click & Clean, Lazarus...

Share on Facebook, Click & Clean, Lazarus...

10. Share on Facebook

Facebook'ta paylaşmak için can attığınız bir sayfa mı keşfettiniz? Bir Internet Explorer hızlandırıcısı olan Share on Facebook'u kullanarak tarayıcınızın sağ tuş menüsünden paylaşımda bulunabilirsiniz.

11. Click & Clean

Click & Clean, Chrome ve Firefox tarayıcılarının geçmişini temizliyor. Araç, geçmişin yanında oturum açma detaylarını ve ön belleğe kaydedilen resimleri de temizleyebiliyor.

12. Lazarus

Lazarus, web sayfasındaki formları doldururken tarayıcınızın kapanması ve kilitlenmesi halinde, girdiğiniz verileri geri getirebiliyor. Araç, Firefox ve Chrome ile çalışıyor.

13. Disconnect

Neredeyse tüm web siteleri, yaptıklarınızı izleyip hakkınızda veri toplamaya çalışır. Bir Chrome ve Firefox eklentisi olan Disconnect ise bu etkinliklere ışık tuttuğu gibi, tarama deneyiminizi hızlandıracak denetimler de sunuyor.

14. InvisibleHand

InvisibleHand, farklı ürünlerin fiyatlarını 600'ün üzerinde satıcıdan alarak karşılaştırıyor. Firefox ve Chrome'u destekleyen eklenti, en uygun fiyatı bulmanızı sağlıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Listede yok ama olmazsa olmaz bir eklenti "Super Drag"

Chrome eklentilerini Opera için de kullanabilirsiniz.

16.sırada yer alan "The Great Suspender" eklentisini Firefox'ta kullanmak istiyorsanız "Suspend Tab" adıyla arama yaparak kolaylıkla bulabilirsiniz.

Firefox kullanıyorsanız Lazarus adlı eklentiye ihtiyacınız olmadan ayarları kişiselleştirerek aynı işlemin eklentisiz de yapılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik es kaza bilgisayarınızda başka bir program çalıştırırken mavi ekran hatası görürseniz bile Firefox tarayıcınızı açtığınızda , o an bir siteye yorum yazarken bu hatayı görmüşseniz yorumunuzun dahil yazdığınız kadarıyla saklandığını ve aynen işinize devam edebileceğinizi görebilirsiniz ...

Alin benden de size en güzel Firefox eklentileri..Adblock plus, Dragit, Speed Dial, Thumbnail Zoom Plus, Context Search x, Download helper, x-notifier..

herhangi bir siteden videoları nasıl indirecez

İe ye ekllenti kurulabildiğini bilmiyordum

herhangi bir siteden videoları nasıl indirecez ---------------------------------------------------------- firefoxa --download helper--- eklentisini kur. başlattığın tüm videoları sorunsuz ve hızlı bir şekilde indirebilirsin bununla.

@10 Nis 2014 22:57 Hemen hemen

Yılın En İyi Eklentileri!! http://bc.vc/WX1RBY

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir