Chrome, Firefox ve IE için 20 süper eklenti!

İster Chrome kullanın, ister Firefox veya IE, bu eklentiler web deneyiminize seviye atlatacak!

Shareaholic ve diğerleri

Shareaholic ve diğerleri

18. Shareaholic

Shareaholic, internette bulduğunuz herhangi bir şeyi Twitter, Facebook, Instagram, Tumbler ve daha birçok ağda takipçilerinizle paylaşmanıza izin veriyor. Shareaholic, önde gelen birçok tarayıcı için eklenti sunuyor.

19. Save To Google Drive

Google'ın depolama hizmeti Drive'ı kullanıyorsanız, bu eklenti sayesinde metin ve resimleri tarayıcınız içinden, direkt olarak Google Drive'a kaydedebilirsiniz. HTML sayfaları resim olarak veya Google Drive biçiminde kaydetmenize izin veriliyor.

20. PanicButton

Patronunuz sizi bakmananız gereken bir şeye bakarken yakalarsa, PanicButton ile açık tüm Chrome sekmelerinizi bir anda gizleyebilirsiniz. Firefox için benzer eklentiyi, bir başka geliştirici sunuyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Listede yok ama olmazsa olmaz bir eklenti "Super Drag"

Chrome eklentilerini Opera için de kullanabilirsiniz.

16.sırada yer alan "The Great Suspender" eklentisini Firefox'ta kullanmak istiyorsanız "Suspend Tab" adıyla arama yaparak kolaylıkla bulabilirsiniz.

Firefox kullanıyorsanız Lazarus adlı eklentiye ihtiyacınız olmadan ayarları kişiselleştirerek aynı işlemin eklentisiz de yapılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik es kaza bilgisayarınızda başka bir program çalıştırırken mavi ekran hatası görürseniz bile Firefox tarayıcınızı açtığınızda , o an bir siteye yorum yazarken bu hatayı görmüşseniz yorumunuzun dahil yazdığınız kadarıyla saklandığını ve aynen işinize devam edebileceğinizi görebilirsiniz ...

Alin benden de size en güzel Firefox eklentileri..Adblock plus, Dragit, Speed Dial, Thumbnail Zoom Plus, Context Search x, Download helper, x-notifier..

herhangi bir siteden videoları nasıl indirecez

İe ye ekllenti kurulabildiğini bilmiyordum

herhangi bir siteden videoları nasıl indirecez ---------------------------------------------------------- firefoxa --download helper--- eklentisini kur. başlattığın tüm videoları sorunsuz ve hızlı bir şekilde indirebilirsin bununla.

@10 Nis 2014 22:57 Hemen hemen

Yılın En İyi Eklentileri!! http://bc.vc/WX1RBY

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir