Vazgeçemediğimiz 20 ücretsiz araç!

Sıkça kullandığımız bu 20 ücretsiz program ve hizmete çok şey borçluyuz!

Dolphin, VLC ve diğerleri

Dolphin, VLC ve diğerleri

9. Dolphin

Android'de web tarayıcıları bakımından sayısız seçeneğiniz var. Ücretsiz bir seçenek olan Dolphin, hızı, işlevleri, hareketle denetimi ve eklentileriyle öne çıkıyor.

Google Play ve iOS bağlantısı: Dolphin

10. VLC

Medya uygulamalarının "isviçre çakısı" olarak isimlendirilen VLC, sadece çoğu dosya biçimini çalmakla kalmıyor, DVD yazmaktan dosyalarınızı iPod için dönüştürmeye çok daha fazlasını yapabiliyor.

İndirin: VLC

11. Any.DO

Evernote da size bir çeşit "yapacaklar listesi" işlevi sunuyor. Any.do ise kullanım kolaylığı, belgelerinizi cihazlarınız arasında sorunsuzca eşitleyebilmesi ve Google Tasks entegrasyonuyla dikkat çekiyor.

İndirin: Any.DO

12. HandBrake

DVD'leri sabit diskinize kopyalamak karmaşık bir iş gibi görünebilir ancak HandBrake, bu işi çok kolay bir hale getiriyor.

İndirin: HandBrake

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Sevgili Chip Online editörleri, Aynı şeyleri yeniymiş gibi değiştirip değiştirip haber olarak sunmanızı hiç doğru bulmuyorum.

20 sini de bilmiyordum. bir kaç tanesini yeni öğrendim. teşekkürler chip..

Ayni yemegi farkli sekillerde servis ediyorsunuz surekli hatta giris cumleleriniz bile ayni. 10 yil onceki chip dergilerimi kullansam ayni haberi neredeyse ayni cumlelerle bulurum. Farklilik yaratin biraz.

ooooooPPPPPPeeeeeRRRRRRaaaa nerede sayın chip editörleri?

Chrome = big brother. Asla kurmam.

Torch yok :/

Çok sık olmamak kaydıyla hatırlatma yapılması fena mı oluyor yani. Artı yeni katılımcılar varken. Bence Chip doğru yapıyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir