200 metreden kablosuz müzik

Evimizi, ofisimizi yüksek teknoloji ürünleriyle donatıp sefasını sürerken bir yandan da ortaya çıkan kablo kirliliğiyle uğraşmak zorunda kalıyoruz. Ancak teknolojide çareler tükenmiyor ve kablosuz iletişim ürünleri birbiri ardına piyasada yerini alıyor.

Beyaz Bilgisayar tarafından ithal edilerek teknoloji marketlerde yerini alan "Cosonic WR-770" kablosuz kulaklık seti de bu ürünlerin gelişmiş bir örneği. Bilgisayara, televizyona, DVD ve VCD player'a bağlanabilen kulaklık; açık alanda 200, kapalı alanda ise 100 metreye kadar kablosuz ses ve müzik iletişimi sağlıyor. Ana vericiye sınırsız sayıda kulaklığın bağlanabileceği sistem, kablo kirliliğinden kurtarmanın ötesinde sabit bir alana bağlı kalmaksızın ve etraftakileri rahatsız etmeden bireysel hareket etme imkânı veriyor.

Kulaklık üzerinden ses ve frekans ayarının yapılabildiği ve yine kulaklık üzerinde pilleri şarj edebilme özelliğine sahip ayarlanabilir kafa bandına sahip kulaklık; Sony Transmitter ve Bass Boost özellikleriyle, Dolby Digital, DVD ve 5+1 ses sistemleriyle uyumlu çalışıyor.

Cosonic WR-770, yüksek ses kalitesiyle teknolojinin yarattığı özgürlüğü bir adım öteye götürüyor.

İndirmek için tıklayın
Etiketler:

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play