2008 yılına damgasını vuran fareler

CHIP Online, geçtiğimiz yıla damgasını vuran en iyi fare modellerini masaya yatırıyor...

  • Selim Öztürk
2008 yılına damgasını vuran fareler

Her ne kadar hak ettikleri değeri genellikle görmeseler de fareler, bilgisayarların olmazsa olmaz bileşenlerinin başında yer alır. Ekran kartı ve işlemciler gibi zaman içinde demode olma problemi bulunmayan fareler, daha çok tasarımı ve kullanım kolaylığı nedeniyle satın alınır.

Özellikle bilgisayarlarının başında fazlaca zaman geçiren kullanıcıların fare satın alırken azami dikkat göstermesi gerekir; zira el ve bileğinizi yoracak herhangi bir farenin olmadık ağrılara yol açabileceği gibi bilgisayarınızı keyifli bir şekilde kullanabilmenizi de engelleyebilir.

Bu nedenle CHIP Online olarak, tasarımı ve daha birçok fonksiyonlarıyla birbirinden üstün bir yapıya sahip olan fareleri genel, oyun, ergonomik ve notebook kategorileri altında bir araya getirdik. Makalemizin devamını galeri sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Böle Güzel Şeyler yapıyorsunuz Anladık ama kimler için yapıyorsunuz Sayfa 8 de resim 45 50 ytl Arkadaşlar yani anlamadığım olay burda bizde gidiyoruz en fazla 20 ytlik mouslar alıyoruz bizi idare ediyor ama yapmış oldukları Fiyatlar Tavan yazık.. ucuz olsa herkez bunun Keşfedip Övse Veyatta Havasını atsa Bu sefer ürün daha çok satar anlayamıyorum ben Buyuk Firmaları yaw

Microsoft'un mouse'u tıpkı işletim sistemleri gibi fos çıktı.
Microsoft SideWinder Mouse alalı 1 ay olmadan üzerindeki kaplama soyuldu. Buyur burdan yak! Senden tekrar nefret ettim be Microsoft!

4 senedir logitech G5 kullaniyorum,acayip bir oyun manyagiyim hergun de oynarim banamisin demedi,halen ilk gun ki gibi saglam ve temiz.G5 alan bi daha baska mouse denemez...hiz kalite,kullanim,ustun ozellikler hersey var,reklam gibi oldu ama hakkini vermek gerekir Logitech yapmis,diger mouselar bosa para ve zaman kaybi...

bunların hepsi birbirinden manyak fareler....

bundan 3-5 yıl sonra mause diye bişey kalmaz sanırım bunlar düşünce gücüyle halledilecek artık. bilemedin 10 yıl sonra.

Solaklar için oyun faresi yokmu. Tasarımların hepsi sağ elini kullananlar için. Bende bundan nefret ediyorum hayatta herşey bize ters abi.

mikrosoft kablosuz klavye mause takımı var klavyesi güzel ama faresinin browser ı bozuk değiştirdim hala bozuk alırsanız iyice deneyip alın yoksa uğraşırsınız

Sen de yorum yaz