2011'in en iyi yedi 1 Nisan şakası!

Bir 1 Nisan daha geride kaldı! İşte 2011'in interneti sallayan en iyi 7 Nisan şakası...

Groupon, Google ve Toshiba'nın şakaları

Groupon 1 Nisan'ın patentini aldı!

Aldığı saçma patentler ve herkesi dava etmesiyle ünlü Groupon, 1 Nisan'ın da patentini alacağını açıkladı. Groupon'un patentini bu adreste PDF biçiminde bulabilirsiniz.

Google yazı tipini değiştiriyor

Google, 4 Nisan 2011'den itibaren tüm hizmetlerinde Comic Sans yazı tipini kullanacağını açıkladı. İşte Google'ın açıklaması: 'Yaptığımız araştırmada, arama sonuçları, metin reklamları, e-postalar ve belgelerde kullanıcıyı mutlu etmek ve daha yüksek bir dönüş oranı sağlamanın yolununun Comic Sans yazı tipini kullanmaktan geçtiğini gördük.'

Toshiba Spectacle

HDTV'niz için 3 boyutlu gözlük almayın, zira Toshiba'nın 'tek gözlü' yeni 3 boyutlu gözlükleri yakında mağaza raflarındaki yerini alacak. Bu 3 boyutlu gözlükler o kadar gerçekçi bir görüntü sunuyor ki, iki gözle birden baktığınızı düşüneceksiniz!

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

En iyi gmailinki:D

hareket kontrollü gmail e benzer bir şakayı opera başka bir 1 nisanda yapmıştı. yüz ifadeleriyle operayı kontrol edebileceğimizi anlatıyordu

evet opera 2 sene önce yapmıştı.google biraz yaratıcı ol.

Tek gozlu 3-d gozluk, 1 nisanin patenti... Kesinlikle en iyi ikisi onlardi...

ewet bence de gmail resmen araklamış lakayı :)) en kral şaka bugune kadar bence de opera nın yaptığı şakaydı ;) gerçekden milyonlarca insan inanmış ve heyecanlanmıştı :))

Ve ThePirateeBay :D

duke nukem forever çıkacak denilseydi
şaka sanal alemi yıkardı :D

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir