2013'ün en büyüleyici 6 cihazı!

2013 yılında çıkan, teknolojiye yön verecek olan 6 etkileyici cihazı seçtik!

2013'ün en büyüleyici 6 cihazı!

2013 elektronik cihazlar için önemli bir yıl oldu. Apple, Google ve Samsung gibi üreticiler, her zaman olduğu gibi büyük yenilikler ortaya çıkarmak için çaba sarf ettiler. Peki en büyük etkiyi 2013'te çıkan hangi cihaz yaptı? İşte sıralamamız.

6. Galaxy S4 ve Galaxy Note 3

Samsung'un yeni amiral gemileri, donanımsal olduğu kadar yazılımsal yenilkleriyle de dikkat çektiler. Full HD ekran, daha güçlü işlemci, daha çok RAM gibi donanımsal yükseltmeler alan Galaxy S4 ve Note 3, 2013'te herkesin dikkatini çeken cihazların ilk sıralarında yer alıyor.

5. iPhone 5S ve 5C

iPhone 5S, TouchID parmak tarama teknolojisini ceplere taşıması sayesinde 2013'ün en önemli cepleri arasındaydı. Güvenlik konusundaki bu yenilikçi adım, belki de yeni nesil telefonlarda sıkça yer verilecek bir teknolojinin yolunu açmıştı.

iPhone 5C ilk tanıtıldığında büyük bir ilgi çekmemiş olabilir. Ancak Apple'ın tek cihaz geleneğinden vazgeçerek yeni bir "C" serisi ortaya çıkarması, firmanın gelecekte kullanıcılarına daha çok seçenek sunacağını gösteriyordu.

4. Galaxy Gear

Bir sonraki büyük yenilik olacağı düşünülen akıllı saatlerde en önemli adımı Samsung attı. Cihaz, telefonunuzun yapabildiği çoğu önemli işlevi yerine getirebiliyor. Apple'ın 2014 için bir iWatch geliştirdiğini düşündüğümüzde Galaxy Gear'ın kendisini "ilk" olarak adlandırmasına şaşırmayacağız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

evet iphone 5c inanılmaz bir ilerleme. :{

Amerikan Polis Teşkilatı tüm memurlarına ve koruma altındaki tüm insanlara Google Glass tahsis etmekle işe başlasın...

Benim en çok merak ettiğim, Google glass dört gözle bekliyorum.

Benim en çok merak ettiğim, Google glass dört gözle bekliyorum.

apple iphone 5c ile tek telefon geleneğinden vazgeçtiğinden değil. artık eskisi kadar değeri kalmadı firmanın ,, kimselere farkettirmemeye çalışıyor ama o da çırpınıyor

tartışmaya bile girmeye gerek yok: iPhone 5S... nokta...

Galaxy Gear en büyüleyici demek? millet o kadar büyülendi ki satın almayı unuttu galiba :)

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2013'ün en büyüleyici 6 cihazı!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir