2014'ün başında çıkacak PS4 oyunları!

PlayStation 4'ün çıkış oyunları yeri göğü sallamamış olabilir, ama bakın sırada neler var!

2014'ün başında çıkacak PlayStation 4 oyunları!

PlayStation 4 sonunda gerçeğe dönüştü. Şimdiye kadar çıkan PS4 oyunlarıysa o kadar ilgi çekici görünmüyor. Killzone: Shadow Fall veya Knack, PS4'ün gerçek potansiyelini tam anlamıyla kullanmıyorlar. Ancak 2014'ün başında bu durum değişebilir. İşte gözünüzü ayırmamanız gereken, önümüzdeki aylarda çıkacak PS4 oyunları.

Watch Dogs

2014'ün belki de en çok beklenen oyunu Watch Dogs, sessizce ilerlemeniz gereken bir aksiyon-macera oyunu. Açık dünyada istediğiniz yere ayak basmanıza olanak tanıyan oyunda seçkin bir hacker olan Aiden Pearce'ı yönetiyor, düşmanlarınızı hack'lemeye ve alt etmeye çalışıyorsunuz. Oyunun asıl potansiyeli ise diğer oyuncuları hack'lemeye çalıştığınız çoklu oyuncu modunda gizli. Hack'lenen oyuncunun, bunu kimin yaptığını bulup onu öldürerek veya kaçırarak verilerin indirilmesine engel olması gerekiyor.

Metal Gear Solid V - Ground Zeroes / The Phantom Pain

Metal Gear Solid'in son sürümü aslında iki bölümden oluşuyor: Ground Zeroes ve The Phantom Pain. İlk bölüm 1975'te geçiyor ve Phantom Pain'de, 9 sene sonra yaşanacak olaylara zemin hazırlıyor. MGS'nin ilk açık dünya sürümü olacak bu oyun, görevlere giderken farklı ulaşım modları kullanmanıza izin verdiği gibi, hikaye görevlerini istediğiniz sırada bitirmenize olanak tanıyacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Watch dogs'u merakla bekliyorum. Güzel olacağa benziyor

PS'dan bir şey olmaz.

bunların hepsinin PC sürümü de çıkar umarım

@06 Ara 2013 08:05 bekle çıkar :)

ya kardesım ps4 uyarlı pes ne zaman cıkar bende 10 yakın ps4 makınası var

abi kaça aldın sen alıcımda satıyosan abi çünkü ps4 arıuyorum satıyonmu

god of war 4 ne zama çıkacak

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir