2014'ün başında çıkacak PS4 oyunları!

PlayStation 4'ün çıkış oyunları yeri göğü sallamamış olabilir, ama bakın sırada neler var!

  • Zeynel A. Öztürk
2014'ün başında çıkacak PlayStation 4 oyunları!

PlayStation 4 sonunda gerçeğe dönüştü. Şimdiye kadar çıkan PS4 oyunlarıysa o kadar ilgi çekici görünmüyor. Killzone: Shadow Fall veya Knack, PS4'ün gerçek potansiyelini tam anlamıyla kullanmıyorlar. Ancak 2014'ün başında bu durum değişebilir. İşte gözünüzü ayırmamanız gereken, önümüzdeki aylarda çıkacak PS4 oyunları.

Watch Dogs

2014'ün belki de en çok beklenen oyunu Watch Dogs, sessizce ilerlemeniz gereken bir aksiyon-macera oyunu. Açık dünyada istediğiniz yere ayak basmanıza olanak tanıyan oyunda seçkin bir hacker olan Aiden Pearce'ı yönetiyor, düşmanlarınızı hack'lemeye ve alt etmeye çalışıyorsunuz. Oyunun asıl potansiyeli ise diğer oyuncuları hack'lemeye çalıştığınız çoklu oyuncu modunda gizli. Hack'lenen oyuncunun, bunu kimin yaptığını bulup onu öldürerek veya kaçırarak verilerin indirilmesine engel olması gerekiyor.

Metal Gear Solid V - Ground Zeroes / The Phantom Pain

Metal Gear Solid'in son sürümü aslında iki bölümden oluşuyor: Ground Zeroes ve The Phantom Pain. İlk bölüm 1975'te geçiyor ve Phantom Pain'de, 9 sene sonra yaşanacak olaylara zemin hazırlıyor. MGS'nin ilk açık dünya sürümü olacak bu oyun, görevlere giderken farklı ulaşım modları kullanmanıza izin verdiği gibi, hikaye görevlerini istediğiniz sırada bitirmenize olanak tanıyacak.

Wolfenstein: The New Order, Diablo 3 ve Second Son

Wolfenstein: The New Order

Naziler İkinci Dünya Savaşını geleceğe dönük silahlar yardımıyla kazanmış olsa, dünya nasıl bir yer olurdu? Wolfenstein: The New Order'ın çılgın silahlarına, garip düşmanlarına ve bunların yanında bolca kan dökmeye hazırlıklı olun.

Diablo 3: Ultimate Evil Edition

Akisyon RPG'lerin dedesi sayılan oyun, PlayStation 4'e geliyor. Windows, PS3 ve Mac, Diablo 3'ün tadına bakmıştı. Ultimate Evil Edition ise konsol oyuncularına orijinal oyunun yanında Reaper of Souls genişleme paketini sunacak. Bolca düşman kafası uçurmaya hazırlıklı olun, bu sırada insanlığın ölüm meleği Malthael'in güçleri tarafından yok edilmemesine çok dikkat edin.

Infamous: Second Son

Selefindeki birçok öğeyi koruyan Infamous: Second Son'da grafiti sanatçısı Delsin Rowe, devlete karşı çıkıp dünyayı tekrar yaşanır hale getirmeye kararlı.

Daylight, Driveclub ve Carmageddon: Reincarnation

Daylight

Her yeni oyunda size yeni bir ortam, içerik ve çarpışmalar sunan Daylight, size çok farklı, korkunç, bir o kadar da yaratıcı bir oyun deneyimi yaşatmayı amaçlıyor ve bizce kaçırılmaması gereken bir yapım.

Driveclub

Driveclub'un en önemli özelliği, sosyal bir yarış oyunu olması. Kulüpler oluşturmanız, takımları yönetmeniz, diğer kulüplere katılmanız ve takımlar olarak karşı karşıya gelmeniz mümkün. Oyun, yarış oyunlarında yeni bir çağ başlatabilir.

Carmageddon: Reincarnation

Carmageddon, 90'ların en tartışmalı oyunlarından bir tanesiydi ve oyun, başarılı bir Kickstarter kampanyasının ardından geri dönmeyi başardı. Carmageddon: Reincarnation, ilk oyundaki deneyimi tekrar önümüze servis edecek. Yani ilk Carmageddon'un o eşsiz özgür yarış hissi geri dönüyor. Evet, yayaları ve inekleri ezmek, yine aynı puana denk gelecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Watch dogs'u merakla bekliyorum. Güzel olacağa benziyor

PS'dan bir şey olmaz.

bunların hepsinin PC sürümü de çıkar umarım

@06 Ara 2013 08:05 bekle çıkar :)

ya kardesım ps4 uyarlı pes ne zaman cıkar bende 10 yakın ps4 makınası var

abi kaça aldın sen alıcımda satıyosan abi çünkü ps4 arıuyorum satıyonmu

god of war 4 ne zama çıkacak

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost