2014'ün kameraları!

2014'ün en dikkat çekici dijital kameralarını ve bizlere neler sunduklarını inceledik...

  • H. Hüseyin Öztürk

G1 X Mark II ve Lumix TZ61

G1 X Mark II ve Lumix TZ61

Canon PowerShot G1 X Mark II

Değiştirilebilir lenslere sahip bir DSLM size fazla mı yük oluyor? O zaman biraz pahalı olan Canon G1 X Mark II size göre olabilir. Çok yüksek resim kalitesine sahip bu kamera, 13 megapiksel, ve 5 kat yakınlaşma özelliğine sahip. Elektronik vizörün ise ayrıca satın alınması gerekiyor.

Yurt dışı fiyatı: 850 Euro

Panasonic Lumix TZ61

Lumix TZ61, seyahat için uygun elektronik vizörlü bir kamera olarak türünün ilk örneği. Resim kalitesi çok yüksek seviyede olmasa da, parlak ekranı ile resim çekmeyi kolaylaştırıyor. Diğer bazı özellikleri: 16 megapiksel, WiFi ve NFC.

Yurt dışı fiyatı: 430 Euro

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Fotograf makineleri hakkında pek bilginiz olmadığı a6000 e kompakt demenizden belli...

@09 Mar 2014 11:10 turknikon.com herhalde Türkiye'de Nikon hakkında var olan en iyi internet sitesidir. O sitede Nikon 7100 modeline de tasarım konusunda kompakt kelimesini kullanmış. Kompakt kelimesinin sende oluşturduğu algıyı merak ettim doğrusu.

@09 Mar 2014 15:02. Fotograf sektöründe kompakt makine denildiği zaman mercimek sensörlü ucuz lensi değişimeyen makineler kastadilir.Bahsettiğin sitede boyutu kompakt deniyor...

A6000 apsc sensor ve kompak degildir muhtesem bir makinadir Herzaman sony

Özellikleri güzel almayı düşünüyorum ama önce mobilyamı almam lazım bunun için www.evdemobilyam.com diye bir site buldum

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir