2014 yılında UHD TV'lerden ne bekleyebiliriz?

2014 yılında UHD TV'ler her zamankinden daha ucuz... UHD TV'lerin bu sene getireceklerini araştırdık

2014'te UHD TV'ler

2014 senesi TV severler için çok zengin geçecek. Sochi'deki Kış Olimpiyatları ve Brezilya'daki Dünya Kupası'nın yanında, bunları izleyeceğimiz çok iyi TV'ler de bizi bekliyor.

2014 yılında beklendiği gibi UHD içerik artmaya ve UHD TV fiyatları düşmeye başladı. Bunun yanında bu sene UHD TV'ler yeni bir konsepti de bize tanıtıyor, bu da kavisli TV. Ayrıca, daha önce yalnızca tablet ve akıllı ceplerde gördüğümüz WebOS ve Android işletim sistemleri, TV'lere gelmeye hazırlanıyor.

TV'ler 3D ve hareket ile kontrol bakımından da gelişme sağlasa da, görünüşe bakılırsa şu sıralar firmaların odak noktası bunlar değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

2014 te UHD TV lerin HDMI 2 ya da diğer bağlantı yöntemleri açısından hangi donanımlarla geleceğine ilişkin makalede bilgi verilmesi gerekirdi.

daha tv ler hd yayın yapamıyor full hd yi geçtim direk uhd komik üstelik samsung super uhd bile yaptı yani 8k ve saçmalık hepsi yani abartmak satmak başka bişey yok.

Fiyatları gerçekten düşerse Androidli sürümlerini bekleyip almayı düşünüyorum.

ucuzlayan bişey yok hele üst segment tvlerde ucuzlamasını beklerken piyasada kapalı kutu kalmıyor zaten..

kardesim yayin 4k degilken istersen 16k olsun tv, ne farkedecek?!! 4k su anda gereksiz size reklam haberi siparis edenlere bunu soyleyin

bence webos iyi bi patlama yapacak LG ile birlikte Lg de mobilde androidden kurtulmak istiyor samsung tizen diyor .LG webos

türkiyede daha hd yayın verilmiyor ultra hd yayın için japonyaya gideriz artık.

bizde samsung LFD monıtor satıyoruz ama oda ıthalatcı tarafından :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir