2015'i tarihe yazdıracak 5 oyun!

2015'te gelecek olan bu oyunlar, 2015 yılını oyun tarihinin en parlak yılı yapabilir!

2015'i tarihe yazdıracak 5 oyun!

E3'te gösterilen oyunların çoğunun bu sene yayınlanmayacak olması, başta oyunseverleri üzse de, aslında durumun o kadar da kötü olmadığı sonradan anlaşıldı. 2015 ise müthiş deneyimlerin ortaya çıkacağı yıl olacak. İşte 2015'in oyun tarihine geçmesini sağlayacağını düşündüğümüz 5 oyun!

Dying Light

Tam zombi oyunlarından kurtulduk derken, yeni bir zombi oyunu ortaya çıkarak bizi şarşırtmayı başarıyor. Dying Light ise son yıllardaki zombi oyunlarının çıtasını zirveye ulaştırmayı başarıyor. Oyunda gece olduğunda tüm göreviniz, hayatta kalmak. Gün içinde yavaş hareket eden ve kolay bir hedef olan zombiler, geceleri tam bir ölüm makinesine dönüşüyorlar. Gece yapacağınız mücadelede gün içinde yaptığınız hazırlıkların önemi büyük.

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher serisini hiç denemediyseniz, müthiş bir RPG deneyiminden mahrum kalmışsınız demektir. The Witcher 3, büyüleyici ortamlar, dişe diş dövüşler ve eğlenceli bir hikayeyi aynı anda sunmayı başarıyor. Oyunda saatlerinizi harcayacağınız, Skyrim'den bile yüzde 20 büyük olduğu söylenen bir açık dünyadasınız.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

The Phantom Pain'in 2015'te yayınlanacak olan tam sürümü, müthiş bir oynanışı ve gizli aksiyon öğelerini açık dünya ile birleştirecek. Metal Gear serilerinin çizgisel doğası sizi hep sıktıysa, 2015'te bekleyeceğiniz oyun Metal Gear Solid V olmalı.

Mario Maker

Oyun hakkında henüz çok fazla şey bilmesek de, E3'te gösterilen kısa video bizi heyecanlandırmaya yetti. Eski Nintendo hayranlarındansanız, kendi Mario seviyelerinizi yapmayı düşlemiş olma ihtimaliniz var. Mario Maker, bu düşünüzü yerine getirmenizi sağlayacak.

Bloodborne

Zor oyunları seviyorsanız, Bloodborne tam size göre olacak. Dark Souls ve Demon Souls'un da geliştiricisi From Software'in geliştirdiği Bloodborne hakkında henüz çok fazla şey bilmiyoruz. Bildiğimiz oyunun korku temalı olacağı ve iğrenç yaratıklarla dolu bir Gotik şehirde geçeceği. Bunun dışında oynanışın From'un diğer oyunlarına benzeyeceğini biliyoruz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Left 4 Dead 3 te cikacak oda bomba gibi olur kesin

Bir tek oynanabilecek witcher var. Gerisi yalan

@19 Tem 2014 03:56 sen oyundan anlamıyorsun

hadi bakalım. bekliyoruz!...

lan 3 kişi 455 oyun var ama ben witcher ten vazgeçmem arkadaş :)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir