2017'de Gözardı Etmememiz Gereken 9 Firma

Bu 9 firma, 2017'de teknolojide önemli işlere imza atarak adlarından sıklıkla bahsettirebilir!

Oculus ve Diğerleri

Oculus ve Diğerleri

6. Oculus

Facebook'un sahibi olduğu Oculus, Aralık'ta büyük bir yeniden yapılanmaya girmiş ve ikiye ayrılmıştı. İkiye ayrılan bölümlerden mobil bölümün ne yapacağı özellikle önem taşıyor, çünkü şu anki VR başlıkları, işin ağır kısmını PC'nini yapmasına ihtiyaç duyuyor.

7. GoPro

GoPro'nun sınırlarını heyecan arayanların ötesine taşıyamayacağını düşünen analistlere cevabı, GoPro Karma drone oldu. Firmanın drone piyasasına girmesi ilginç bir zamana denk geldi. Drone'lar giderek daha çok yasalara maruz kalıyorlar ve bu durum, Go Pro'nun stratejisini etkileyebilir.

8. Brave

Yeni bir web tarayıcısına ihtiyacımız gerçekten var mı? Brave'e göre evet. Brave, reklam engelleyicilerin engellediği içerikleri engellerken, bize saygısızca davranmayan reklamları kabul etmeye veya reklamsız site için ücret ödemeye yönlendiriyor.

9. Niantic

Kış geldiğine göre Pokemon Go tutkunlarının dışarı çıkması daha zor olacak. Bunun yanında uygulamanın biraz yenilenmeye ve yeni işlevlere ihtiyacı var. Niantic'in Pokemon Go'dan kazandıklarını nasıl harcayacağını görmek ilginç olacak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir