2019'un YouTube Rewind Videosu Yayınlandı

Geride kalan yılın en iyi YouTuber'larını bir araya getiren YouTube Rewind videosunun 2019 sürümü yayınlandı!

2019'un YouTube Rewind Videosu Yayınlandı

YouTube, her sene yayınladığı, yılın öne çıkan YouTube yayıncılarını ve videolarını bir araya getiren Rewind videosunun 2019 sürümünü yayınladı.

Geçen sene "beğenilmeme" rekoru kıran Rewind videosunda bu sene 10 milyon abone barajını geçen Enes Batur da bulunuyor. YouTube Rewind 2019: For the Record başlıklı yeni videoya göre 2019'un en çok "beğenme" alan videosu, MrBeast'in. 2019'un klibi olma unvanı ise 13,5 milyon defa beğenilen Shawn Mendes ve Camila Cabello'nun "Senorita" adlı şarkısı.

Oyun videoları, artık hayatın bir parçası ve istatistikler, 2019'da 100,2 milyar saat ile en çok Minecraft videosu izlendiğini gösteriyor. İkinci sırada ise Minecraft'ı uzaktan takip eden Fortnite yer alıyor.

YouTube Rewind 2019: For the Record | #YouTubeRewindYouTube Rewind 2019: For the Record | #YouTubeRewind
In 2018, we made something you didn’t like. For Rewind 2019, let’s see what you DID like. Celebrating the creators, music and moments that mattered most to you in 2019. To learn how the top lists in Rewind were generated: Top lists featured the following channels: @1MILLION Dance Studio @A4 @Anaysa @Andymation @Ariana Grande @Awez Darbar @AzzyLand @Billie Eilish @Black Gryph0n @BLACKPINK @ChapkisDanceUSA @Daddy Yankee @David Dobrik @Dude Perfect @Felipe Neto @Fischer's-?????—?- @Galen Hooks @ibighit @James Charles @jeffreestar @Jelly @Kylie Jenner @LazarBeam @Lil Dicky @Lil Nas X @LOUD @LOUD Babi @LOUD Coringa @Magnet World @MrBeast @Nilson Izaias Papinho Oficial @Noah Schnapp @???? ???? Paik's Cuisine @Pencilmation @PewDiePie @SethEverman @shane @Shawn Mendes @Team Naach @whinderssonnunes @???-Workman @???? one meal a day To see the full list of featured channels in Rewind 2019, visit:

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

bari tamamen izleyip türkiyeye değindiği noktayı da yazsaydınız.

YouTube Rewind mı yoksa şarkı kanallarının top 40'ı mı belli değil. 2018 ve sonrası artık beğenmeme rekorları kıran videolardan biri olacak gibi bu gidişle bu YouTube Rewind videoları. İçerikleri birebir çalarak bu noktaya gelen Enes BATUR, bu davranışlarından dolayı YouTube Rewind videosuna girmeye hak kazanmıştır. xb

Sen de yorum yaz