203 bin TL maaşla Facebook yöneticisi!

Bu Facebook hesabını yönetecek olan kişi, aylık 203 bin TL maaş alacak!

İngiltere Kraliçesi'nden "sosyal medya" ilanı!

Artık başlı başına bir iş alanı haline gelen sosyal medya yöneticiliğinin son derece ciddi bir hadise olduğunu İngiltere Kraliçesi de doğruladı! Buckingham Sarayı'ndan yapılan açıklamaya göre, Kraliyet ailesi Dijital Etkileşim Lideri olarak adlandırılan bir pozisyon için Kraliçe'nin sosyal medya hesaplarını yönetebilecek bir profesyonel arayışında.

Aylık 50 bin pound (yaklaşık 203 bin Türk lirası) gibi etkileyici bir maaş verilecek olan işin 33 günlük de yıllık izni de mevcut. Pozisyona kabul edilecek kişinin kraliyet ailesinin üyelerinin çevrimiçi ortamda prezantabl görünmelerini ve kullanılan dilin İngiltere monarşisine yakışacak biçimde düzgün ve imla kurallarına uygun olmasını sağlaması gerekiyor.

İş tanıtımında yer alan açıklamaya göre Kraliyet ailesinin sosyal medya yöneticisi ayrıca bir devlet ziyaretini, ödül törenini ya da benzeri bir etkinliği sosyal medyada yansıtırken sarayın dijital kanallarının sürekli ilgi çekmesini ve geniş kitlelere ulaşmayı sağlaması gerekecek.

Cenk Atlı

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

kötü örnek oldu bu bizimkilere...

Bir ay çalışsam yeter :)

Nasıl başvuruyoruz şartlar ne :)

Kraliyet neyin kafası ise hem monarşi dili hem de güzel sosyal temsil. Millet kapitalizm dibine vuruyor, kraliyet in söz söyleme hakkı yok bunlar para harcama derdinde. Olsun belki fakir bir hintli çalışır

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir