206 bin dolarlık iPhone 6S sizi bekliyor!

Bir iPhone için 206 bin dolar verir miydiniz? Eğer cevabınız evetse, geç kalmadan siparişi verin!

206 bin dolarlık iPhone 6S sizi bekliyor!

Önümüzdeki ay tanıtılmayı bekleyen iPhone 6S veya iPhone 6S Plus'ı çıktığı gibi hemen satın almayı düşünüyor, ancak diğer yandan herkesten "biraz" fark yaratmayı da istiyorsanız, o halde bu modeller size göre olabilir. Lüks ürünler markası Brikk, Apple'ın yeni "S" modelleri daha tanıtılmadan "lüks" versiyonlarını ön satışa koymuş durumda.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerinin üç farklı materyal versiyonunu ön satışa sunan Brikk, bu üç modelin de 128 GB'lık sürüm olacağının altını çiziyor. 24k Sarı Altın, 18K Pembe Altın ve 950 Platinum olarak ön satışa sunulan üç yeni iPhone modelinin fiyatı ise 8.000 dolardan başlayarak 206 bin dolara değin erişiyor.

Apple tarafından 9 Eylül'de tanıtılacak ve 23 Eylül'de satışa sunulması planlanan iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'a şimdiden rezervasyon yapmak ve telefonlara en "lüks" haliyle sahip olmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

aldım 1 tane lazım olur

Acayip bi küfrüm var ama yayınlanmaz mal deyip geçiyorum ne yapayım:)

Kiliflar simdiden satilmaya baslamis Ingiltere'de: http://www.phonearena.com/news/U.K.-retailer-taking-pre-orders-for-Apple-iPhone-6s-and-Apple-iPhone-6s-Plus-cases-and-bumpers_id72647 Londra merkezli sirket ama sahipleri Turk: http://more-case.co.uk Insanlar telefon cikmadan neden kilif alir o en garibi aslinda:)

yakinda cinde yaparlar aynisini alir degistirim olur biter

Gelde kızma. Tam mallara layık.

9 taksit seçeneği olsa almayı düşünürdüm.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir