Sony Ericsson 22 Temmuz "bomba"sını patlattı!

Sony Ericsson'un 22 Temmuz sürprizi belli oldu. Peki bu sürpriz kimseyi şaşırttı mı? İşte ayrıntılar

Ve bombanın geri kalanı…

Ve bombanın geri kalanı…
MBS-400: Sony Ericsson'un yeni kablosuz hoparlör seti.

Sony Ericsson'un 22 Temmuz sürprizinin diğer bir kısmını da aksesuarlar oluşturuyor. 3 yeni kulaklık seti, 1 yeni telefon çantası ve 3 yeni hoparlör seti bugün itibarı ile tanıtılmış durumda. Kulaklıkların en büyük özelliği sesteki gürültüyü azaltması. Hoparlör setlerinin ikisi kablosuz ses iletimine imkan tanıyor, diğeri ise kablolu...

Tüm yeni cep telefonu modelleri ve aksesuarlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

CHIP Online yorumu:
Sony Ericsson'un yeni telefonları belki etkileyici olabilir; ama tüm yeni ürünler için konuşmak gerekirse, ortada devrim niteliği taşıyan bir durum pek göremedik. Kısacası bizce büyük 22 Temmuz sürprizi çok da şaşırtıcı veya bomba etkisi yaratacak bir yeniliğe imza atamadı. Bakalım yeni "bombalar" Sony Ericsson'un sektördeki konumunu düzeltebilecek mi?

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

valla çok uğraşması lazım malum nokıa ve samsung işi götürüyo özelliklede nokıa bir numara telefon

bonce bomba sadece ses bombası. etkisi yok.

tasarımda kimse sonyericssonun eline su dökemez...

Nokia 1 numara diyen arkadaş sadece Türkiyedeki piyasadan haberdar heralde.. Dünya çapında bakılacak olursa Nokia ezik kalır

walkman serisi bi harika.. hiç bir marka ses kalitesi (kulaklık ile dinlerken) se nin seviyesine ulaşamaz.ayrıca hız ve sağlamlık bakımından da se çok iyi.

nokıa samsung -sony erıcsson yanında halt etmiş.seviyorum sony'yi türkiyede satışa ne zmaan sunulucak acaba W902 ve W595 cok hoşuma gitti w902 almak istiyorum!!tabi fiyatta inş öle uçuk bişi olmas.

dünya pazar paylarına bakın..kim 1 numara :)

Sonyericsson telefonlari saglamlik ve acisindan ve pil ömrü acisindan nokia ve samsung a 10 basar . Ayrica ses kalitesi ni de göz ardi etmemek lazim. diyorsunuz ki . Nokia 1 numara. GEF arastirmalarini inceleyin derim arkadaslar..(((son 2 ayin.))) Sonyericsson un yeni cikacak iki modeli varki c902i ve c702i bu iki cihazda harika bizaat inceledim.. Cikar cikmaz c902i alicam ve w810i den vazgecicem..

ya hiç w595 gördünüzmü piyasada ben izmirdenim bulamadımda sıkıldım acil yardım gerekli

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Ve bombanın geri kalanı…
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir