24 ayar altın kaplama Galaxy S6!

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'i lüks birer telefona dönüştürmek, sandığınız kadar pahalı değil!

24 ayar altın kaplama Galaxy S6!

Harcayacak parası bol olanlar, uzun süredir çeşitli altın kaplamalı telefon seçeneklerine sahipler. Daha önce Samsung Galaxy Note 4, Galaxy Note Edge, Galaxy S5 ve Galaxy S4'ün altınla kaplandığına şahit olmuştuk. Yeni Galaxy S6 ve S6 Edge, metal çerçeve ve cam kaplamalarıyla zaten yeterince iyiler, ancak daha fazlasını isteyenler için Vietnam'dan yeni bir seçenek var.

Karalux'un yeni sunmaya başladığı 24 ayar altın kaplama Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'in metal bölümleri, tahmin edebileceğiniz üzere altınla kaplı. Cihazın sadece ön yüzü değil, arka yüzü de Gorilla Glass 4 ile kaplanmış olduğundan altın kaplama, sadece metal çerçeve ve kameranın etrafındaki metal bölüme uygulanıyor. Vietnam merkezli firmaya göre mühendisler, altın kaplama için cihazları 10 aşamadan oluşan bir süreçten geçiriyorlar. Buna ek olarak altın kaplamanın aşınmasına engel olmak üzere cihazın üzerine nano kaplama uygulanıyor.

Galaxy S6 veya S6 Edge'inizi altınla kaplatmak için 400 dolar ödemeniz yeterli oluyor.

Altın Galaxy S6 ve S6 Edge'den daha fazla kare, sonraki sayfamızda!

Altın kaplama Galaxy S6'dan 3 kare daha!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Kuyumcu abi ben bu cihazı satiom donanım 2500 exynoys 50dolar geriledi altın ne alem hee sunuda ekliyim bu aralar galaksy gift 25 dolar hediye veriyor bunları katinca nalem

400 dolarcık :) telefonun maliyetindwn fazla iki tane telefon al daha havalı olur nirindwn meaaj atarsın digerinden internet maksat gösteriş ise "-"

400 dolar ne ya. fil poposunda marine edip , 40.000 dolara satarlar... Yeterki parayı çarçur etmeye niyetlenen akıllılar olsun...

Nokia lumia 830 çerçevesinde ki şertleri taklit var sanki

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir