3.000 dolarlık "facia cep!"

Yıllar öncesinin sıradan telefonlarıyla bile yarışamayacak bir cebe 3.000 dolar verir miydiniz?

3.000 dolara "bayan" telefonu

Gresso isimli "lüks" telefon üreticisi firmanın son modeli Cruiser Titanium White, günümüzde artık görülmeyen bir yaklaşımla "bayanlar için özel" tasarlanmış. 3.000 dolar değerindeki telefonu bayanlara özel kılan şeyse, rengi ve parlaklığı!

Firmanın ürettiği modellerden tek farkı beyaz rengi olan telefonun kasası ve tuşları, ustalar tarafından saatlerce elde cilalanarak parlatılmış. Bu fazladan el işçiliği, telefonun fiyatına 500 dolar ek olarak yansıyor. Firmanın tanıtım metninde telefonlar ilgili şu ifadeler kullanılmış: "Cruiser koleksiyonunun kadınsı üyesi, inci beyazlığındaki rengiyle göz dolduruyor. Ayna parlaklığında yüzey ve kar beyazı reng, telefona romantik ve hassas bir dokunuş katıyor".

 

Bunun dışında 3.000 dolara neler alacaksınız? 240x320 piksellik 2 inç demode bir ekran, Symbian S40 işletim sistemi, 30 MB dahili depolama ve 2 MP'lik kötü bir kamera...

Eğer sizin de bizim gibi huzurunuz kaçtıysa merak etmeyin; bir de iyi haberimiz var: Cruiser Titanium White'dan sadece 999 tane üretilecek.

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Benimde huzurum kaçtı. Alan olur mu çok merak ediyorum. Bu saatten sonra bu telefon pes doğrusu...

ben bir bayan değilim ama bayanlar için gayet güzel ve şık bir ürün olmuş. ayrıca huzurumuz niye kaçsın onu anlamadım?... isteyen alır isteyen almaz...

3,4 yıl önceki teknolojiyi cilalayıp parlatınca böyle oluyor demek :) yazık hakkaten bu paraya bu teknoloji. Hayır tasarımda birşeye benzese bari :)

tuşlar biraz geniş ve boşa harcayacak param olsaydı, hediye olarak alırdım :D

cem yılmazın dediği gibi artık 2 parmakla ekranı büyütüp oh oh diyemedikten sonra neye yarar :)

vertu yapinca olay haber olur, bunlar yapinca facia

bunlardan 1 tane alan sarışın bomba düşürseler 999 unun da maaliyetini karşılar zaten bence iyi iş çıkarmışlar

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir