3 eski, 3 yeni web tabanlı mesajlaşma aracı!

Nerede olursanız olun, arkadaşlarınızdan uzak olmak istemiyorsanız, bu 6 araca mutlaka göz atın...

1 eski, 2 yeni web tabanlı IM hizmeti

imo.im: Önemli geliştirmeler yapan imo.im, artık Windows Live, Skype, Yahoo!, Google Talk, Facebook, AIM, ICQ, Jabber, VKontakte, MySpace, Hyves, ve Steam'i destekliyor. Skype desteğinin önemli olduğunu vurgulamalıyız.

Ve yeni web tabanlı IM hizmetleri

Instan-t Express Web IM: Aracın web tabanlı platformu, Windows Live, Google Talk, AIM/ICQ, ve Yahoo hesaplarına bağlanmanızı sağlıyor. Meebo ve diğerlerindeki gibi bir "topluluk" hesabı oluşturarak hesaplarınıza kolay oturum açmanıza izin veriyor. Arkadaş listesi diğerlerindeki kadar kullanışlı olmasa da istemci, işini yapıyor

ILoveIM.com: Windows Live, Yahoo!, ICQ, AIM, Google Talk, ve MySpace'i destekleyen ILoveIM.com, görünmez olarak oturum açmanıza izin veriyor. Parolalarınız 1024-bit RSA anahtarı ile şifreleniyor. Hizmet, diğerlerinin gözardı ettiği arkadaş listelerini düzenleme özelliğine de sahip. Bununla birlikte aynı anda sadece bir hesaba giriş yapabiliyorsunuz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

nimbuzz hepsinden gzl we kullanışlı tavsiye ederim 2 yıldır kullanıorum hiç bi sorun yaşamadım ha pc den girmişsin ha telden fark yok gibi :)

aynen nimbuzz çok güzel,ebuddy'den de daha kullanışlı.bedava aramasi bile var

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
1 eski, 2 yeni web tabanlı IM hizmeti
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir