3 SIM kart, aynı telefonda!

Çift SIM kartlı telefonlar bile size yetmiyorsa, 3 SIM kart yuvası bulunan bu cep tam size göre!

  • Ömercan Çelikler
İşte Acer'in 3 hatlı telefonu!

Microsoft Lumia 630'un tanıtılması ile birlikte sonunda Windows Phone'a çift SIM kart desteği geldi. Çift SIM kart destekleyen ilk Android modelini ise 2012 senesinin Haziran ayında HTC Desire V ile görmüştük. Ama iki SIM'li telefonlar bile size yetmiyorsa, Acer'in 3 SIM kart destekleyen yeni modeli Liquid E700 tam size göre!

Yanlış okumadınız; E700'de tam 3 adet SIM kart yuvası bulunuyor. Acer E700, 5 inç 720p çözünürlüğünde bir ekran, dört çekirdekli 1.2GHz saat hızında çalışan MediaTek işlemci, 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza ve 8 megapiksellik kamera ile geliyor. Cihazın en çok dikkat çeken özelliği ise 3500 mAh'lık bataryası.

Cihaz 9.9 mm kalınlığınlığı, güncel telefonlara bakacak olursak biraz fazla diyebiliriz. Telefonun ağırlığı ise 155 gram. 

E700, aslında ilk üç SIM'li telefon değil. LG ve Motorola belirli ülkelerde 3 SIM kartlı modellerini daha önce satışa çıkardılar. Acer E700 modelini Ağustos ayında Avrupa'da 199 Euro (Yaklaşık 600 TL) gibi iddialı bir fiyattan satışa sunacak. Cihaz daha sonra Afrika ve Orta Doğu'da belirli ülkelerde de satışa çıkacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

sim kart olmuş 35-40 tl

o değil de üç tane sim kart kullanan kişiye acısam mı sövsem mi bilemedim doğrusu....

Flash TV'de 4 sim girişi olan telefon satıyorlar. Hem de 150 lira. 7,5 kavanoz bal fiyatında. Haberdeki telefon ÇÖP yani.

Samsung'ta üç sim kartlı telefon çıkarmıştı :D

Oha chip 9.9 milimetre kalın mı sende hani mikretreyi bile hesaplıyon

Sen de yorum yaz