360 Securit ile telefonlara ikinci bahar

360 Security, 'Lite' versiyon ile telefonlara ikinci bahar yaşatacak.

360 Securit ile telefonlara ikinci bahar

Dünyada 300 milyon akıllı telefon kullanıcısını mobil tehditlere karşı ücretsiz koruyan 360 Security, düşük hafıza ve donanım özelliklerine sahip Android telefonları eski performanslı günlerine kavuşturacak. Dünyadaki 1 GB ve daha düşük hafızaya sahip tüm telefonların tek tek analiz edilerek geliştirilen 360 Security Lite, telefonda sadece 4 MB yer kaplıyor. Sahip olduğu özelliklerle geliştirilen ilk uygulama unvanına da sahip olan 360 Security Lite, benzer uygulamalara kıyasla yüzde 300 daha hızlı çalışarak, kullanıcısını sadece virüslerden korumakla kalmayıp aynı zamanda performans kazandırıp, pil ömrünü de uzatıyor.

"TELEFONUM YİNE YAVAŞLADI" DERDİNE SON

On binlerce uygulamanın analiz edilmesi sonucunda geliştirilen 360 Security Lite, telefondaki çerezleri, gereksiz dosyaları ve arka planda çalışarak yavaşlama sorunu yaratan uygulamaları tek bir tuşla temizleyerek "Telefonum yine yavaşladı" söylemlerini de tarihe karıştıracak. Hızlı tarama moduyla tam kapsamlı taramayı sadece 6 saniyede gerçekleştiren 360 Security Lite, telefon performansını yüzde 20 artırıyor. ABD, Hindistan, Endonezya ve Tayland'da 3 ay önce kullanıma sunulan ve kısa sürede 100 milyon Android cep telefonu sahibinin ilk tercihi olan uygulamanın, günlük aktif 40 milyon kullanıcısı bulunuyor.

KORUMAYI SAĞLIYOR

360 Security Lite, akıllı telefon kullanıcılarının en büyük problemlerinden biri olan hafıza sorununa da son veriyor. Uygulama içerisinde yer alan "Akıllı dosya temizleyici" özelliği, telefon içerisinde yer alan gereksiz büyük dosyaların temizlenmesi için kullanıcısını uyarıyor. Whatsapp başta olmak üzere ön bellekte biriken dosyaları tek bir dokunuşla temizleyen 360 Security Lite, kullanıcısına yeni fotoğraf, müzik ya da uygulama yüklemesi için yer açıyor. Uygulama geçen yıl tespit edilen 500 milyonu aşkın virüse karşı da kullanıcısına tam koruma sağlıyor. AV-TEST değerlendirmesinde yedi yıl üst üste birincilik ödülünü kazanan alt yapıya sahip olan 360 Security Lite, yenilikçi akıllı bulut antivirüs tarama motoruyla kullanıcısına en iyi kişisel korumayı sunuyor. Telefona yüklenen uygulamaları, yeni güncellemeleri, dosya sistemi, SMS ve e-posta yoluyla gelen kötü amaçlı yazılımlara karşı tam bir kalkan oluşturan uygulama, telefondaki bütün kaynak kodları tarayıp gereksiz olanları devre dışı bırakarak kullanıcısının telefonunu 3,5 saat daha fazla kullanmasını sağlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Uzak durun Çin adına veri topluyor!!

360 Security ile 360 Security Lite arasındaki farklar tam olarak nedir? Lite, daha düşük donanımlı cihazlar için tasarlanmış ama normaline göre neler kırpılmış, bilen var mı?

ya arkadaşlar bi düşünü telefona yardımcı olmaya çalışan bi uygulama hiç kullanırken falan saçma sapan reklamlar çıkarırmı kullanmayın böyle uygulamaları

bu bir reklam mı? bende clean master var yani onu silip 360 securty mi yüklemeliyim.

kullanan ve memnun kalan ?

CM Security lite daha az ram tüketiyor, yaklaşık 9-10 mb.

Boşverin... Avira ve Avira Optimizer yeterince yardımcı oluyor. Yükleyin kullanın.

Reklam bu insanları kandırmayın.

Yıl olmuş 2016 telefonun içini sonuna kadar uygulamayla doldurmuş veya donanım yetersizliği olduğu halde %300 hızlandırıyoruz hihihi diyen kaçakcı developerlere para kazandırın. Boş uygulamalar hepsi.

En tehlikeli veri toplama grublarindan biri Cm 360 grubu Örneği vereyim. İlk çıktığında pc lerde istem dışı kurulum. Ve kaldırma seçeneğine yükle seçeneği eklemeleri yani kaldırsan da o yine yükler :)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost