3D Korku ve delilik ile tanışın!

Korku sevenler bu sefer kendilerini 3D deliliğin tam içerisinde bulunacak! İşte dirilen efsane...

  • Ertuğrul Süngü

Yüzüklerin Efendisi'nin sinema sektörüne yaptığı çıkartmadan sonra, hemen herkes bu efsanevi edebiyat eserinin peşinden koşmuştu. Pek tabii ki en çok göze takılan da Hobbit adlı eserdi. Son yıllarda Guillermo del Toro isimli yönetmenin bir Hobbit filmi çekeceği bilgisiyse etrafı çalkalandırdı.

Hobbit bir kenara dursun, Del Toro bu sefer korku edebiyatı ustası H.P Lovecraft'ın At the Mountains of Madness isimli eseriyle bir anılır oldu. Söylentiyse geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Comic - Con'da cereyan etti.

Üç boyutlu olarak tasarlanan filmde, son olarak Avatar'la kendisini insanlara aşık eden James Cameron yapımcılık rolünü üstlenecek. Del Toro yıllarca bu film için Warner Bros. ile iletişim halindeydi. Nitekim del Toro; "Firma filmin konusu ve maliteyi hakkında çok endişeli. Ne bir aşk filmi, ne de mutlu bir sonla bitiyor." diyerek firmanın kaygılarınıı dile getirdi.

2011 yazı için hazırlanması beklenen filmin ön yapım çalışmalarıysa birkaç hafta içerisinde başlayacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

şöyle etkileyici ve kaliteli filmler bekliyoruz. hiç unutmam 3 kere titanic izlemiştim sinemada 3ünde de ağlamıştım :)

"Ne bir aşk filmi, ne de mutlu bir sonla bitiyor."
e güzel her filmin içine bir güzel hatun bir esas oğlan sokmadan yapamıyorlar bari bu sefer kılişelerden uzak fantastik korku türünde bişey çıksın

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play