3G'den memnun olmayanlara Vodafone'dan iade!

Vodafone, artık bu hizmetinden memnun olmayanlara da parasını iade ediyor!

Vodafone, memnun olmayanlara iade yapıyor!

Vodafone Türkiye, numarasını şebekesine taşıyan yeni abonelerine yeni bir kampanya sunuyor. Türkiye'de ilk kez ve sadece Vodafone tarafından uygulanan "Memnun Kalmazsan Paran İade" kampanyası yepyeni bir hizmet ile genişletiliyor.

Vodafone, tüketiciler tarafından olumlu geri dönüşler aldığı kampanyasında şebekesini ilk defa deneyen abonelerine ses ve SMS hizmetlerinden memnun kalmadıkları durumda, ödedikleri ücreti iade ediyordu. Yeni kampanya kapsamında eğer aboneler 3G veri hizmetlerinden memnun kalmazlarsa ödedikleri hizmet bedelini geri alıp, eski operatörlerine geri dönebilecekler. Vodafone, tüketiciler tarafından olumlu geri dönüşler aldığı kampanyasında abonelerine ses ve SMS hizmetlerinden memnun kalmadıkları durumda, 1 aylık deneme süresi boyunca ödedikleri ücreti iade ediyordu. Yeni kampanya kapsamında numarasını ilk kez Vodafone'a taşıyan aboneler 3G veri hizmetlerinden memnun kalmazlarsa ödedikleri 1 aylık hizmet bedelini geri alabilecekler. Kampanya kapsamında yeni abonelerin iade için numara taşımadan itibaren 30 gün içinde müşteri hizmetlerini arayarak memnun olmadıklarını belirtmeleri yeterli sayılıyor ve şikayeti takip eden 6 gün içinde numaralarını taşımaları gerekiyor. İade, bir hat 150 TL, üç hat için maksimum 300 TL fatura indirimiyle gerçekleşiyor.

Vodafone Türkiye, ilgili kampanyada bugüne kadar yaptığı yatırımlar ile güçlendirdiği şebekesine olan güvenini göstermek isterken, müşteri odaklı vizyonunu da abonelerine sunmuş oluyor. Türkiye genelinde yaygın iletişim kampanyası ile duyurulan uygulamada şirket; "İşte Vodafone'nun Süper İnterneti İşte Garantisi" mesajı veriyor. Kampanya reklamında gerçek kişileri kullanarak müşteri memnuniyeti mesajı veren Vodafone Türkiye, kullanıcıların şebekeden duyduğu memnuniyeti ekranlara yansıtıyor.

 Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti sağlayarak Türkiye'nin aboneleri tarafından en çok tavsiye edilen telekomünikasyon markasıyız. Vodafone Türkiye olarak odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde, abonelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına dünyadaki en ileri teknolojiyi ülkemize getirerek yanıt veriyoruz. Ülkemizde sosyal ve ekonomik gelişimin en önemli anahtarlarından biri olan mobil internete yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Vodafone Türkiye olarak 3G'nin hizmete girdiği 2009 yılından beri lisans bedeli dâhil olmak üzere 4 yılda toplam 4,4 milyar TL yatırım yaptık. Şebeke ekipman sayımızı iki katından fazla artırdık. Sadece son bir yıl içinde, çift taşıyıcı teknolojisine sürekli yatırımlarımızla 3G hızımızı iki katına yakın yükselttik. Teknolojik gücümüzü Vodafone grubunun birikiminden alıyoruz. 29 Ağustos 2013 tarihinde Londra'da canlı yayına giren Ultrafast 4G şebekesiyle, Vodafone'un 4G hizmeti verdiği ülke sayısı 11'e ulaştı. Biz de 3G ile yetinmedik ve inovasyon üreten bir kurum olarak en son mobil internet teknolojisi olan 4G LTE Advanced'i test etmeye başladık. 10 Temmuz 2013 tarihinde tek modemle 300.1 Mbps hıza ulaşarak Türkiye'de 4G hız rekorunu kırdık. Diğer yandan 3G yatırımlarımızı da sürdürüyoruz. 81 ilde hizmete sunduğumuz çift taşıyıcılı güçlü 3G şebekemizle abonelerimize Süper İnternet deneyimi sunuyoruz."

 "İşte Vodafone'un Süper İnterneti İşte Garantisi"

Öğüt, şöyle devam etti; "Şebekemizin gücüne olan inancımızla Vodafone'lu olmayan herkesi Vodafone Türkiye'nin Süper İnternetini denemeye davet ediyoruz. Bu doğrultuda numarasını ilk kez Vodafone'a taşıyıp ses ve SMS hizmetimizden memnun kalmayan abonemize bir aylık kullanım bedelini iade etme kampanyamızı, 3G internet şebekemizi kapsayacak şekilde genişletiyoruz. "İşte Vodafone'un Süper İnterneti İşte Garantisi" mesajı veriyoruz. Deneyip memnun kalmayan abonelerimize, hiçbir ödeme yapmadan kendi operatörlerine geri dönebileceklerini taahhüt ediyoruz. Şebeke memnuniyeti konusunda Türkiye'de bir ilk olan ve sadece Vodafone Türkiye'de yer alan bu uygulamamızı, abonelerimize hayatı kolaylaştırma vizyonumuzun bir uzantısı olarak sunuyoruz. Vodafone Türkiye olarak güçlü yatırımlarımızla Türkiye'nin 81 iline yaydığımız dünyanın en ileri 3G teknolojisine güveniyoruz. Tüketicilerimizin memnuniyetini sağlayan, onların ihtiyaçlarına cevap veren, dünyanın en ileri teknolojisini sunan hizmet ve ürünler geliştirmeye devam edeceğiz."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

iade, arapçadır. geri vermek demektir. "geri iade" de, geri geri vermektir. yani geri verilenin geriye verilmesidir. size, computer bilgisayarcısı demek gibi bir durum.

@31 Eki 2013 02:10 Üye olmayanlar chip e yorum yazamasın. Üni mevzunu bile degilsindir açıkmı arıyon

@31 Eki 2013 02:10 Tespit çok doğru, Türkçe'yi artık öğrenin lütfen.

3G Lerinden Çok Eminler Ama Hala Tüm Operatörlerin 3G Hizmeti Yetersiz !!!

Vodafone önce internet paketi çıkarmayı öğrensin, ondan sonra garanti vermeyi düşünsün. Vodafone da hala sınırsız internet paketi yok ve mobil telefonlar için 1GB üstü paket de yok. 3G gibi bir teknolojiyle internet vereceksin ama limiti 1GB koyacaksın. İnsanları aptal yerine koymaya gerek yok... Ah nerde o eski Telsim?

@31 Eki 2013 10:30 Aynen katılıyorum. Sınırsız çıkaran piyasayı götürür..

geri iade demek verdiği şeyin tekrardan almaktır. Biraz dikkat lütfen...!

@31 Eki 2013 10:49 iade etmek, geri vermek demektir, geri iade etmek ise geri geriye vermek anlamına gelir.

Şebeke bulur da test etme imkanımız olursa yorum da yapabiliriz

Vodafone şu an bana en hesaplı iletişimi sağlıyor . Tamam bazen 3G yavas bazen telefon evdeyken bile cekmiyor ama ben Turkcell de sadece konuşmak icin bile daha fazla oduyordum . Aynı paketi almak icin 50 lira veremem ki

Geçen hafta Ankara'dan Adana'ya karayoluyla seyahat ettim. Ankara'ya 2 saat mesafedeki Şereflikoçhisar'a kadar Vodafone'un 3G interneti tek kelimeyle mükemmel. Ama Ankara ili sınırlarından çıkar çıkmaz internet beligin bir şekilde yavaşlıyor. Bırakın 3G'yi, hattınızın hiç çekmediği bile oluyor. Çektiği yerlerde ise genelde 2G.

kars arpacay,a nezaman 3g gelecek

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir