3G farkını Samsung'la keşfedin!

Samsung, 3G özellikli 17 farklı modelden oluşan cep telefonlarıyla yeni teknolojiye hazır...

3G farkını Samsung'la keşfedin!

3G rüzgarının sektörü heyecanlandıracağını belirten Samsung Türkiye Cep Telefonları Direktörü Selim Erbay "Farklı tasarım, fiyat ve kullanım beklentilerine hitap eden ve 3G özellikli 17 farklı modelden oluşan geniş ürün yelpazemiz ile 3G teknolojisine hazırız. Kayar kapak, bar tipi, dokunmatik 3G modellerimiz kullanıcıların farklı tasarım ve kullanım beklentilerini karşılarken, 300 TL ile 1500 TL arasındaki fiyatlarla da her segmentte seçenek sunmaktayız. Bunun yanında, işletim sistemlerinde sunduğumuz çeşitlilikte hem akıllı telefon ve hem de normal telefon segmentlerinde her ihtiyaca cevap veren 3G uyumlu ürünler sunmamızı sağlıyor." dedi.

Bu yılın sonunda kadar 3G'yi destekleyen 16 yeni modeli daha kullanıcılarla buluşturacaklarını belirten Erbay "Şu anda 4 milyon civarında 3G özellikli telefonun halihazırda satılmış olduğunu varsayıyoruz, öte yandan sadece ses ve SMS özelliklerine sahip 15 milyona yakın telefonun ise değişim sürecine girmesi gerektiğine inanıyoruz. 3G hizmetlerinin, özellikle de mobil internet, görüntülü konuşma, veri servislerinin (haber, trafik, spor), kullanım alışkanlığının ve ilgisinin sağlanması telefon değişiminde başarının ön koşulu olacaktır" dedi.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Dokunmatik mi? Parmağı bastırmaktan ekran çatlayacak neredeyse

3G yeni bir teknoloji değil. Türkiye için yeni.

ya bunlarda ayrı komedi yap iphone'nun ekranından sanki kendi yaptığın dokunmatik ekran çok iyi berbat.

Samsung En iyi teknolojıyle en iyi telefonları yapsada dayanıklıklık yok ama yinede Samsung u türkiye pazarında tek gecerim .

Hem yazılımsal olarak hem de donanımsal(dokunmatik ekranlar) Samsung'un daha çok çalışması lazım

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir