3G'nin depolama ihtiyacı Sandisk'ten!

SanDisk, Mobile Ultra MicroSDHC cep mobil hafıza kartlarıyla kullanıcılarının karşısına çıktı.

Yüksek veri transfer hızı hayal değil!

Yüksek veri transfer hızı hayal değil!

Dijital bir yaşam tarzı benimsemiş olan tüketiciler için olmazsa olmaz bir ürün olan, aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırabilen ve bu sayede cep telefonlarının hızını artıran SanDisk Mobile Ultra yüksek performanslı kartlar, yükleme hızıyla türünün en iyisi olarak görülüyor. Bu ürünle kullanıcılar dijital dosyalarını mobil hafıza kartları ile bilgisayarları arasında paylaştırırken son derece yüksek bir transfer hızı deneyimliyorlar. İşleri daha da kolaylaştırmak için kartın yanında bir de MobileMate Micro okuyucu bulunuyor. Bu okuyucu USB 2.0 uyumlu bir çıkışa takıldığında hem hızlı taşıma sağlanıyor hem de ilave bir cihaza gerek olmaksızın dijital içerikler kolayca yönetilebiliyor.

MicroSDHC kartların 4 GB, 8 GB ve 16 GB gibi farklı kapasiteleri mevcut ve yeni model mobil telefon modellerin çoğu yüksek kapasiteli kartlarla uyumlu olarak kullanılabiliyor. SanDisk Mobile Ultra kartları ayrıca 10 yıllık sınırlı garantiye de sahip bulunuyor. MobileMate Micro okuyucu ise hafıza kartları ile birlikte kullanıcılara sunuluyor.

Özellikle Sony Ericsson cep telefonları için ideal bir çözüm sunan SanDisk Memory Stick Micro (M2) cep mobil hafıza kartları ise, multimedya cep telefonlarının gereksinim duyduğu kapasiteye ulaşmasını sağlıyor. M2 yuvası bulunan bütün cep telefonlarıyla uyumlu olarak çalışan ve 5 yıllık sınırlı garantiye sahip bulunan bu kartlar, aynı zamanda M2 adaptörü eşliğinde Memory Stick PRO Duo yuvalı cihazlarla da kullanılabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Yüksek veri transfer hızı hayal değil!
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir